Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок присвоєння ідентифікаційного номера та отримання картки фізичної особи – платника податків »

Діє до 01.01.2011 Які дії МВС України, ДПА України та ФО, яка звернулася за оформленням паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у разі виявлення недостовірності ідентифікаційного номера?

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок взаємодії МВС України та ДПА України при перевірці достовірності ідентифікаційного номера фізичної особи, яка звернулася за оформленням паспорта громадянина України для виїзду за кордон, затверджений наказом МВС України, ДПА України від 19.06.03 №647/303 (далі – Порядок №647/303). Відповідно до Порядку №647/303 МВС України та ДПА України здійснюють обмін інформацією з використанням засобів електронної пошти та/або магнітних носіїв даних. Пп. 4.2.3 п. 4.2 Порядку №647/303 у разі відсутності помилок оператора підрозділ у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України видає фізичній особі, яка звернулася за оформленням паспорта громадянина України для виїзду за кордон, безкоштовну довідку про перевірку реєстраційних даних отримувача паспорта громадянина України для виїзду за кордон (далі - довідка). Громадянин після отримання довідки може звернутися до органу державної податкової служби за своїм місцем проживання для з'ясування причин недостовірності ідентифікаційного номера. Орган державної податкової служби за місцем проживання громадянина після його звернення для з'ясування причин недостовірності ідентифікаційного номера перевіряє та уточнює реєстраційні дані відповідно до даних паспорта та довідки і видає особі нову картку фізичної особи - платника податків в такі терміни: до трьох днів, якщо результат перевірки в довідці є "2" - розбіжності в реєстраційних даних або "4" - недійсний ідентифікаційний номер (закритий); у термін, визначений Положенням про картку фізичної особи - платника податків, затвердженим наказом ДПА України від 27.01.98 №43, якщо результат перевірки в довідці є "3" - невірний ідентифікаційний номер. Результати звірення реєстраційних даних органом державної податкової служби надсилаються до ДПА України, а в довідці заповнюються відповідні реквізити. Після з'ясування причин недостовірності ідентифікаційного номера громадянин повторно подає картку фізичної особи - платника податків та довідку до паспортного підрозділу.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.