Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Відмова від ідентифікаційного номера

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Як ФО, що виїхали за кордон на постійне місце проживання, відмовитися від наявного ідентифікаційного номера через свої релігійні переконання?

25.08.2011

Внесення відміток у паспорт іноземців про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера законодавчо не передбачено. Відмітка вноситься тільки в паспорт громадянина України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна ФО - платнику податку відмовитися від ідентифікаційного номера і який порядок відмови?

25.08.2011

Особа, яка через свої релігійні або інші переконання відмовляється від прийняття ідентифікаційного номера, у разі відсутності (наявності) в неї ідентифікаційного номера повідомляє у формі заяви орган державної податкової служби за своїм місцем реєстрації за встановленою Формою (№В1, №В2). У залежності від свого статусу фізична особа надає відповідний комплект документів. Особа пред'являє: свідоцтво про народження, паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб (за наявності), свідоцтво про розірвання шлюбу (за наявності), свідоцтво про зміну імені (за наявності), копію документа про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності). Особа, яка обміняла паспорт громадянина України, у якому було проставлено відмітку, пред'являє: свідоцтво про народження, новий паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб (за наявності), свідоцтво про розірвання шлюбу (за наявності), свідоцтво про зміну імені (за наявності).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як отримати відмітку у паспорті щодо відмови від ідентифікаційного номеру, якщо ФО втратила свідоцтво про народження або свідоцтво про шлюб?

25.08.2011

Фізична особа, яка відмовляється від ідентифікаційного номера, подає до органу державної податкової служби свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу та свідоцтво про зміну імені, які є документами про реєстрацію актів громадянського стану. Фізична особа, що втратила свідоцтво про народження або свідоцтво про шлюб, може поновити зазначені документи у відповідному відділі реєстрації актів цивільного стану.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право нерезидент відмовитись від ідентифікаційного номера через релігійні переконання?

25.08.2011

Ні, не має права. Відмітка вноситься тільки в паспорт громадянина України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок присвоєння ідентифікаційного номеру ФО, яка через свої релігійні або інші переконання офіційно відмовилась від ідентифікаційного номера, але через деякий час змінила свої переконання?

25.08.2011

Така особа подає до органу державної податкової служби за своїм місцем реєстрації паспорт громадянина України, в якому наявна відмітка, та заяву в довільній формі з викладенням свого прохання анулювати попередньо внесену відмітку з метою повторного отримання ідентифікаційного номера.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 До якого документу неповнолітньої дитини, яка через свої релігійні чи інші переконання відмовляється від прийняття ідентифікаційного номеру, вноситься відмітка про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера

25.08.2011

Чинним законодавством передбачено внесення відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера тільки до паспорта громадянина. Внесення відміток до інших документів чинним законодавством не передбачено. Якщо ж дитина через свої релігійні або інші переконання відмовляється від прийняття ідентифікаційного номера, то відмітка про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера може бути внесена тільки до паспорта громадянина після його отримання при досягненні дитиною 16-річного віку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має можливість громадянин, який є засновником ЮО, через свої релігійні або інші переконання відмовитися від наявного ідентифікаційного номера?

25.08.2011

Громадянин, який є засновником юридичної особи, повинен мати ідентифікаційний номер, як того вимагає Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців".

Читати далі »