Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Відмова від ідентифікаційного номера »

Діє до 01.01.2011 До якого документу неповнолітньої дитини, яка через свої релігійні чи інші переконання відмовляється від прийняття ідентифікаційного номеру, вноситься відмітка про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера

Надрукувати документ
25.08.2011

З метою виконання положень Закону України від 22 грудня 1994 року №320/94-ВР „Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів” зі змінами та доповненнями (далі – Закон №320) та врегулювання питання щодо внесення відмітки до паспорта громадянина України фізичній особі, яка за релігійними або іншими переконаннями відмовляється від ідентифікаційного номера, розроблено Порядок унесення відмітки до паспорта громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів, який затверджено спільним наказом ДПА України і МВС України від 19.10.04 №602/1226 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20.10.04 за №1345/9944, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №602/1226). Зважаючи на те, що Порядок №602/1226 відповідно до вимог чинного законодавства пройшов державну реєстрацію у Міністерстві юстиції України та є нормативно-правовим актом, відповідає Закону та Постанові Верховної Ради України від 26.06.92 №2503-XII „Про затвердження положень про паспорт громадянина України та свідоцтво про народження”, органи державної податкової служби України у своїй діяльності щодо відмови від ідентифікаційних номерів фізичними особами, керуються Порядком №602/1226. Відповідно до ст. 1 Закону №320 державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів (далі - Державний реєстр) - це автоматизований банк даних, створений для забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які зобов'язані сплачувати податки, збори, інші обов'язкові платежі до бюджетів та внески до державних цільових фондів у порядку і на умовах, що визначаються законодавчими актами України. Тобто, оскільки особи віком до 16 років здебільшого не отримують доходів та не підпадають під означення платників податків, то до Державного реєстру включаються відомості тільки про тих малолітніх або неповнолітніх осіб, які мають об'єкти оподаткування і зобов'язані сплачувати податки. Реєстрація у Державному реєстрі малолітньої або неповнолітньої особи може бути здійснена на підставі облікової картки за ф. №1ДР, поданої та підписаної такою особою або її батьками (усиновителями, опікунами). Тобто, чинним законодавством передбачено внесення відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера тільки до паспорта громадянина. Внесення відміток до інших документів чинним законодавством не передбачено. Якщо ж дитина через свої релігійні або інші переконання відмовляється від прийняття ідентифікаційного номера, то відмітка про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера може бути внесена тільки до паспорта громадянина після його отримання при досягненні дитиною 16-річного віку. Роз’яснення щодо присвоєння ідентифікаційних номерів дітям і відмов батьків від ідентифікаційних номерів дітей надано листом ДПА України від 13.06.07 №2961/д/29-2115.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.