Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Особливості присвоєння ідентифікаційних номерів неповнолітнім, іноземцям

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Як нерезиденту отримати Картку ФО - платника податків?

25.08.2011

Видача Картки іноземцям та особам без громадянства здійснюється після виконання вимог Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію. Іноземці та особи без громадянства реєструються і отримують Картку в державних податкових адміністраціях в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі при поданні паспортного документа та засвідченого у встановленому законодавством порядку перекладу українською мовою паспортного документа..

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як неповнолітній дитині отримати картку ФО - платника податків?

25.08.2011

Відповідно до п.2.3 р.2 Положення про картку фізичної особи – платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 №43 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.02.98 №124/2565, із змінами та доповненнями до отримання документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадя...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно нерезиденту отримувати ідентифікаційний номер у разі отримання доходів від резидента України?

25.08.2011

У разі отримання доходів, з яких утримуються податки та інші обов'язкові платежі згідно з чинним законодавством України, від резидента України нерезиденту необхідно отримати ідентифікаційний номер.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок засвідчення перекладу українською мовою паспортного документа нерезидента, що подається до органів ДПС з метою отримання Картки ФО – платника податку?

25.08.2011

Достовірність перекладу тексту на українську мову документів іноземних громадян, засвідчується дипломатичним представництвом або консульською установою України за кордоном, посольством (консульством) держави, громадянином якої є іноземець (країни постійного проживання особи без громадянства), Міністерством закордонних справ, іншим відповідним органом цієї держави або нотаріусом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У яких випадках неповнолітній дитині необхідно отримати ідентифікаційний номер?

25.08.2011

У випадку якщо малолітні або неповнолітні особи, які мають об’єкти оподаткування, і зобов’язані сплачувати податки. Реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів малолітньої або неповнолітньої особи може бути здійснена на підставі облікової картки за ф. № 1ДР, поданої та підписаної такою особою або її батьками (усиновителями, опікунами).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи повинна отримувати ідентифікаційний номер ФО - нерезидент, яка бажає стати засновником ЮО в Україні?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Так повинна, оскільки Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" у фізичної особи, яка виступає засновником юридичної особи, передбачена наявність ідентифікаційного номера з Державного реєстру фізичних осіб - платників податк...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи повинна отримувати ідентифікаційний номер ФО - нерезидент, яка бажає стати засновником ЮО в Україні?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Закон України від 15 травня 2003 року № 755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" зі змінами та доповненнями (далі Закон № 755) регулює відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, а також фіз...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як неповнолітній дитині, що є сиротою та має статус біженця, отримати Картку ФО – платника податків?

25.08.2011

Отримати Картку фізичної особи – платника податків замість неповнолітньої дитини, що є сиротою та має статус біженця, має право представник дитячого будинку чи школи-інтернату, іншого дитячого закладу, де дитина перебуває на вихованні. Для отримання такої Картки представник подає особистий паспорт громадянина України або паспортний документ, посвідчення біженця, яке видане дитині, та нотаріально засвідчену довіреність на отримання Картки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Яким чином одному з батьків отримати картку для неповнолітньої дитини, якщо місце реєстрації дитини не співпадає з місцем проживання батьків, внесеним до паспорту або паспортного документа?

25.08.2011

Реєстрація фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів проводиться державними податковими інспекціями по районах, районах у містах і містах без районного поділу за місцем постійного проживання платників, а для осіб, які не мають постійного місця проживання в Україні, - за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування. Тобто, до Державного реєстру включаються відомості тільки про тих малолітніх або неповнолітніх осіб, які мають об’єкти оподаткування і зобов’язані сплачувати податки. При цьому реєстрація неповнолітньої дитини має здійснюватись за місцем проживання дитини. Таким чином, з метою отримання картки для неповнолітньої особи достатньо одному з батьків звернутися до органу державної податкової служби за місцем проживання дитини з наданням свідоцтва про народження дитини і свого паспортного документа, а також документа, що підтверджує місце проживання дитини, у тих виняткових ситуаціях коли місце реєстрації дитини не співпадає з місцем проживання цього батьків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Яким чином одному з батьків отримати картку для неповнолітньої дитини, якщо місце реєстрації дитини не співпадає з місцем проживання батьків, внесеним до паспорту або паспортного документа?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Для реєстрації у Державному реєстрі фізичної особи - платника податків до органу державної податкової служби подається облікова картка фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів за формою № 1ДР (далі - Облікова картка). В Облікові ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи має можливість іноземець отримати ідентифікаційний номер на свою неповнолітню дитину при відсутності інформації про її місце проживання в Україні?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: До отримання документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство, для реєстрації у Державному реєстрі Облікові картки неповнолітніх фізичних осіб - платників податків подаються одним із батьків (усиновлювачем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва пр...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має можливість іноземець отримати ідентифікаційний номер на свою неповнолітню дитину при відсутності інформації про її місце проживання в Україні?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див.І) Повна: Питання реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів (далі – Державний реєстр) фізичних осіб, які зобов'язані сплачувати податки в Україні визначені Законом України "Про Державний реєстр фізичних осіб-пл...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок отримання дубліката Картки ФО - платника податків замість іноземця, який перебуває за межами території України?

25.08.2011

Особи, які мають нотаріально засвідчену довіреність на отримання Картки замість іноземця та особи без громадянства, подають особистий паспорт громадянина України або паспортний документ, паспортний документ іноземця та особи без громадянства або його ксерокопію (з чітким зображенням) та засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад українською мовою паспортного документа іноземця та особи без громадянства. Дублікат Картки може бути отриманий за довіреністю, у тому числі дублікат Картки іноземця, у тому самому порядку, як і Картка.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 До якого органу ДПС необхідно звернутися довіреній особі для отримання Картки ФО – платника податків замість іноземця, а саме за місцем отримання доходів таким іноземцем чи за місцем проживання довіреної особи?

25.08.2011

Довіреній особі для отримання Картки фізичної особи – платника податків замість іноземця необхідно звернутися до податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за місцем отримання доходів таким іноземцем чи за місцезнаходженням об'єкта оподаткування у іноземця.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яке місце проживання зазначається в Обліковій картці (ф. №1ДР) іноземцем особисто або довіреною особою, у разі перебування іноземця за межами території України, що подається для отримання Картки ФО – платника податків?

25.08.2011

В Обліковій картці фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів за формою №1ДР іноземцем особисто або довіреною особою, у разі перебування іноземця за межами території України, що подається для отримання Картки фізичної особи – платника податків, зазначається місце проживання, вказане у паспорті іноземця. Якщо воно відсутнє в паспорті, то реквізит "місце проживання" заповнюється зі слів іноземця, який несе повну відповідальність за правильність внесеної інформації.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якою мовою заповнюється Облікова картка (ф. №1ДР) іноземцем, який звернувся особисто для отримання Картки ФО – платника податків?

25.08.2011

Іноземець заповнює Облікову картку фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів за формою №1ДР державною (українською) мовою, розбірливим почерком без виправлень відповідно до паспортного документа, що має засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад на українську мову.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який документ для отримання Картки ФО – платника податків свідчить про виконання іноземцем Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію?

25.08.2011

Відповідно до п. 2.4 р. 2 Положення про картку фізичної особи – платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 №43 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.02.98 №124/2565, із змінами та доповненнями видача Картки іноземцям та особам без громадянства здійснюється пі...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право довірена особа на заповнення Облікової картки (ф. №1ДР) замість іноземця, який перебуває за межами території України, для отримання Картки ФО - платника податків?

25.08.2011

Особа, яка має довіреність, що засвідчує право такої особи на отримання Картки фізичної особи – платника податків замість іноземця, який перебуває за межами території України, має право заповнити та подати за довірителя - іноземця Облікову картку фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів за формою №1ДР, для отримання Картки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок отримання ідентифікаційного номера громадянином України, який набув громадянство іншої держави, та/або іноземцем, який набув громадянство України?

25.08.2011

Відповідно до ст. 2 Закону України від 18 січня 2001 року №2235-III "Про громадянство України" із змінами та доповненнями якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець ...

Читати далі »