Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Особливості присвоєння ідентифікаційних номерів неповнолітнім, іноземцям »

Діє до 01.01.2011 Який порядок засвідчення перекладу українською мовою паспортного документа нерезидента, що подається до органів ДПС з метою отримання Картки ФО – платника податку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 2.5 р. 2 Положення про картку фізичної особи - платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 №43, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 19.02.98 за №124/2564, із змінами та доповненнями іноземці та особи без громадянства реєструються і отримують Картку в державних податкових адміністраціях в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі при поданні паспортного документа та засвідченого у встановленому законодавством порядку перекладу українською мовою паспортного документа. Особи, які мають нотаріально засвідчену довіреність на отримання Картки замість іноземця та особи без громадянства, подають особистий паспорт громадянина України або паспортний документ, паспортний документ іноземця та особи без громадянства або його ксерокопію (з чітким зображенням), у якому містяться такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, місце народження, місце проживання, дата народження, а також нотаріально засвідчену довіреність на отримання Картки та засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад українською мовою паспортного документа іноземця та особи без громадянства. Порядок засвідчення перекладу тексту на українську мову документів іноземних громадян здійснюється відповідно до Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 №52/5, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18.10.2000 за №719/4940, із змінами та доповненнями (далі – Наказ №52/5) Так п. 8 р. ІІІ Наказу №52/5 передбачено, що достовірність перекладу тексту на українську мову документів іноземних громадян, засвідчується дипломатичним представництвом або консульською установою України за кордоном, посольством (консульством) держави, громадянином якої є іноземець (країни постійного проживання особи без громадянства), Міністерством закордонних справ, іншим відповідним органом цієї держави або нотаріусом.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.