Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Особливості присвоєння ідентифікаційних номерів неповнолітнім, іноземцям »

Діє до 01.01.2011 ІІ Яким чином одному з батьків отримати картку для неповнолітньої дитини, якщо місце реєстрації дитини не співпадає з місцем проживання батьків, внесеним до паспорту або паспортного документа?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Для реєстрації у Державному реєстрі фізичної особи - платника податків до органу державної податкової служби подається облікова картка фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів за формою № 1ДР (далі - Облікова картка). В Облікові картці вказуються дані про фізичну особу, зокрема, дані про місце її проживання (реєстрації). Відповідно до пункту 6.1 Порядку формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 24.11.2008 № 722, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.02.2009 за № 154/16170, облікові картки неповнолітніх фізичних осіб - платників податків подаються одним із батьків (усиновлювачем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та особистого паспортного документа з унесеними до нього відомостями про місце проживання. Такі норми встановлені виходячи із загальної названої норми Цивільного кодексу України, згідно із якою діти проживають з батьками, і, як правило, саме той із батьків, за яким проживають діти, вирішує всі справи дітей. Відповідно місце проживання неповнолітньої фізичної особи, зазначене в Обліковій картці, в більшості випадків підтверджується даними паспортного документа одного із батьків, який подає таку Облікову картку. Згідно із п. 2.6 Положення про картку фізичної особи – платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 №43 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.02.1998 за № 124/2564 присвоєння ідентифікаційного номера здійснюється Державною податковою адміністрацією України у двотижневий термін від дня подання облікової картки фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів (форма №1ДР). Інформація про присвоєння номера направляється каналами електронної пошти до державного податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи. Випадки, коли встановлене інше місце проживання неповнолітньої особи, ніж місце проживання батьків, є скоріше винятком, ніж правилом. У таких виняткових ситуаціях вважаємо, що, якщо для реєстрації у Державному реєстрі неповнолітньої фізичної особи, Облікову картку подає один із батьків і дані про місце проживання його, зазначені в паспортному документі, не відповідають даним про місце проживання дитини, зазначеним в Обліковій картці дитини, дані про місце проживання неповнолітньої особи, мають бути документально підтверджені. Таким чином, з метою отримання картки для неповнолітньої особи достатньо одному з батьків звернутися до органу державної податкової служби за місцем проживання дитини з наданням свідоцтва про народження дитини і свого паспортного документа, а також документа, що підтверджує місце проживання дитини, у тих виняткових ситуаціях коли місце реєстрації дитини не співпадає з місцем проживання цього з батьків.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.