Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Особливості присвоєння ідентифікаційних номерів неповнолітнім, іноземцям »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має можливість іноземець отримати ідентифікаційний номер на свою неповнолітню дитину при відсутності інформації про її місце проживання в Україні?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див.І) Повна: Питання реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів (далі – Державний реєстр) фізичних осіб, які зобов'язані сплачувати податки в Україні визначені Законом України "Про Державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів" (далі – Закон). Відповідно до ст. 5 Закону, до Державного реєстру вноситься інформація про осіб, які постійно проживають в Україні, мають об'єкти оподаткування, передбачені чинним законодавством, і зобов'язані сплачувати податки та інші обов'язкові платежі, не мають постійного місця проживання в Україні, але відповідно до чинного законодавства зобов'язані сплачувати податки в Україні. Якщо дитина не має обов’язків по сплаті податків, не отримує доходів, що підлягають оподаткуванню, та не підпадає під означення платника податків, підстав для реєстрації у Державному реєстрі не має. Пунктом 3 р.2 Порядку формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів, затвердженого наказом ДПА України від 24.11.08 № 722 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.02.09 за № 154/16170 (далі – Порядок формування) визначено, що реєстрацію іноземців здійснюють державні податкові адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. Пунктом 6.1 р.2 Порядку формування регламентовано, що до отримання документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство, для реєстрації у Державному реєстрі Облікові картки неповнолітніх фізичних осіб - платників податків подаються одним із батьків (усиновлювачем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та особистого паспортного документа з унесеними до нього відомостями про місце проживання. Слід звернути увагу на те, що пункт 6.1 р.2 Порядку формування також зазначає про те, що реєстрація іноземців та осіб без громадянства здійснюється після виконання вимог Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.95 № 1074 (далі – Правила в'їзду). Документом, що підтверджує реєстрацію фізичної особи - платника податків у Державному реєстрі є картка фізичної особи - платника податків, процедура видачі якої встановлена Положенням про картку фізичної особи - платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 № 43 зареєстрованого в Мін’юсті України 19.02.1998 за № 124/2564 (далі – Положення про картку). Пунктом 2.3 розділу 2 Положення про картку регламентовано, що до отримання документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство, Картки неповнолітнім фізичним особам видаються одному з батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та паспорта громадянина України одного з батьків або його паспортного документа з унесеними до нього відомостями про місце проживання або тимчасового перебування. Таким, чином іноземець може отримати Картку на свою неповнолітню дитину, якщо у неї виник обов’язок по сплаті податків в Україні, за умови дотримання Правил в'їзду, та подання до відповідної державної податкової адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі комплекту документів, у тому числі таких, що підтверджують батьківство цього іноземця та його місця проживання.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.