Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Особливості присвоєння ідентифікаційних номерів неповнолітнім, іноземцям »

Діє до 01.01.2011 До якого органу ДПС необхідно звернутися довіреній особі для отримання Картки ФО – платника податків замість іноземця, а саме за місцем отримання доходів таким іноземцем чи за місцем проживання довіреної особи?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із ст. 5 Закону України від 22 грудня 1994 року №320/94-ВР „Про Державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів” із змінами та доповненнями реєстрація фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів проводиться державними податковими інспекціями по районах, районах у містах і містах без районного поділу за місцем постійного проживання платників, а для осіб, які не мають постійного місця проживання в Україні, - за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування. Відповідно до п. 1.3 р. 1 Положення про картку фізичної особи – платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 №43, із змінами та доповненнями (далі – Положення №43) фізичній особі - платнику податків та інших обов'язкових платежів надається ідентифікаційний номер, який надсилається до органу державної податкової служби за місцем проживання фізичної особи, а особам, які не мають постійного місця проживання, - за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням об'єкта оподаткування. Про реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів видається картка фізичної особи - платника податків. Відповідно до п. 2.4 і п. 2.5 р. 2 Положення №43 видача Картки фізичної особи – платника податків (далі - Картка) іноземцям та особам без громадянства здійснюється після виконання вимог Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 року №1074, зі змінами і доповненнями. Іноземці та особи без громадянства реєструються і отримують Картку в державних податкових адміністраціях в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі при поданні паспортного документа та засвідченого у встановленому законодавством порядку перекладу українською мовою паспортного документа. Особи, які мають нотаріально засвідчену довіреність на отримання Картки замість іноземця та особи без громадянства, подають особистий паспорт громадянина України або паспортний документ, паспортний документ іноземця та особи без громадянства або його ксерокопію (з чітким зображенням), у якому містяться такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, місце народження, місце проживання, дата народження, а також нотаріально засвідчену довіреність на отримання Картки та засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад українською мовою паспортного документа іноземця та особи без громадянства. Враховуючи вищевикладене, довіреній особі для отримання Картки замість іноземця необхідно звернутися до податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за місцем отримання доходів таким іноземцем чи за місцезнаходженням об'єкта оподаткування у іноземця.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.