Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Особливості присвоєння ідентифікаційних номерів неповнолітнім, іноземцям »

Діє до 01.01.2011 Чи має право довірена особа на заповнення Облікової картки (ф. №1ДР) замість іноземця, який перебуває за межами території України, для отримання Картки ФО - платника податків?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із п. 4 р. ІІ Порядку формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів, затвердженого наказом ДПА України від 24.11.08 №722, (далі – Порядок №722) для реєстрації фізична особа - платник податків заповнює та подає до органу державної податкової служби облікову картку фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів за формою №1ДР (далі - Облікова картка). Облікові картки заповнюються державною мовою згідно з пам'яткою на бланку документа розбірливим почерком без виправлень відповідно до паспортного документа. П. 5 р. ІІ Порядку №722 визначено, що Облікова картка має бути подана до органу державної податкової служби згідно з цим Порядком фізичною особою - платником податків особисто, через довірену особу або юридичною особою - податковим агентом. Відповідно до п. 6 р. ІІ Порядку №722 іноземці та особи без громадянства для реєстрації додають до Облікової картки паспортний документ та засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад на українську мову паспортного документа. Особи, які мають довіреність, засвідчену у нотаріальному порядку, на подання Облікової картки для реєстрації іноземця чи особи без громадянства, подають особистий паспортний документ, паспортний документ іноземця чи особи без громадянства або його ксерокопію (з чітким зображенням), у якому містяться такі дані: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), місце народження, місце проживання, дата народження, а також довіреність, засвідчену у нотаріальному порядку, на подання Облікової картки для реєстрації іноземця чи особи без громадянства - довірителя, та засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад на українську мову паспортного документа іноземця чи особи без громадянства. Відповідно до ч. 3 ст. 244 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року №435-IV із змінами та доповненнями довіреністю є письмовий документ, що видається однією особою іншій для представництва перед третіми особами. Тобто, особа, яка має довіреність, що засвідчує право такої особи на отримання Картки замість іноземця, який перебуває за межами території України, має право заповнити та подати за довірителя - іноземця Облікову картку, для отримання Картки.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.