Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Взяття на облік юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб »

Яким чином орган ДПС повідомляє платника податків про включення/не включення його до Реєстру великих платників податків?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із п. 1.1 р. І Порядку формування Реєстру великих платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №986, (далі – Порядок №986) формування та затвердження Реєстру великих платників податків (далі – Реєстр ВПП) здійснюється центральним органом державної податкової служби щороку. Відповідно до п. 1.2 р. І Порядку №986 до Реєстру ВПП включаються платники податків, які відповідають критеріям великого платника податків, визначеним пп. 14.1.24 п. 14.1 ст. 14 р. І Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями. Підпунктом 10.2.1 п. 10.2 р. Х Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979, передбачено, що повідомлення про включення/не включення платника податків до Реєстру ВПП направляється платнику податку за ф. №1-ВПП. Згідно із п. 4.1 р. IV Порядку №986 структурний підрозділ центрального органу державної податкової служби, за яким закріплено функцію організації роботи з великими платниками податків, направляє кожному платнику податків, якого включено до Реєстру ВПП, – повідомлення про включення до Реєстру ВПП за ф. №1-ВПП (поштою, з повідомленням про вручення). Після формування і затвердження Реєстру ВПП на наступний рік тим платникам податків, які включені до Реєстру ВПП на поточний рік і яким було направлено повідомлення про включення до Реєстру ВПП на поточний рік, але не включених до Реєстру ВПП на наступний рік, направляється повідомлення про не включення таких платників податків до Реєстру ВПП за ф. №1-ВПП (поштою, з повідомленням про вручення). При цьому, відповідно до п. 3 Наказу ДПА України від 22.12.10 №986 формування та затвердження Реєстру ВПП на 2011 рік здійснюється без урахування вимог, встановлених розділами ІІ-ІV Порядку №986, якими визначені і терміни направлення повідомлень платникам податків про включення їх до Реєстру ВПП.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.