Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Взяття на облік юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб »

Що є податковим номером платника податку і в яких документах він зазначається?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 63.6 ст. 63 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI та р. II Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979 (далі Порядок №979) облік платників податків в органах ДПС ведеться за податковими номерами. Податковим номером платника податків є: а) код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України (далі - ЄДРПОУ) для платників податків, які включаються до такого реєстру (юридичні особи та відокремлені підрозділи юридичних осіб - резидентів та нерезидентів); б) реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган ДПС і мають відповідну відмітку у паспорті; в) реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється органами ДПС за встановленою структурою, платникам податків, визначеним у п. 2.4 р ІІ Порядку №979. Реєстраційний (обліковий) номер платника податків надається органами ДПС: а) уповноваженим особам договорів про спільну діяльність на території України без створення юридичної особи при взятті на облік договору згідно з цим Порядком; б) управителям майна при взятті на облік договорів управління майном згідно з цим Порядком; в) інвесторам (резидентам та нерезидентам), які уклали угоди про розподіл продукції і є платниками податків; г) виконавцям (юридичним особам - нерезидентам) проектів (програм) міжнародної технічної допомоги; ґ) іноземним дипломатичним представництвам та консульським установам, представництвам міжнародних організацій в Україні (далі - дипломатична місія) у разі взяття їх на облік згідно з п. 4.4, п. 4.9 р. IV Порядку №979; д) нерезидентам у разі взяття їх на облік згідно з пунктом 4.4 розділу IV цього Порядку (крім дипломатичних місій); е) постійним представництвам нерезидентів на території України у разі взяття їх на облік згідно з пп. 5.2.2, пп. 5.2.3 п. 5.2 р. V Порядку №979. Податковий номер платника податків зазначається у всіх свідоцтвах, довідках, патентах, в інших документах або повідомленнях, що видаються платнику податків, в усіх податкових деклараціях (розрахунках, звітах), платіжних документах щодо податків і зборів, у фінансових документах, а також в інших випадках, передбачених законодавством. Податковий номер платника податків не змінюється протягом усього періоду перебування на обліку в органах ДПС такого платника податків, за винятком випадків зміни коду за ЄДРПОУ або реєстраційного номера облікової картки платника податків.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.