Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Взяття на облік юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб »

Який податковий номер слід зазначати в частині "Інформація про засновників (для ЮО)" заяви за ф. №1-ОПП, якщо засновником є ЮО - нерезидент?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 63.6 ст. 63 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) та р. II Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 грудня 2010 р. за №1439/18734, (далі Порядок №979), облік платників податків в органах ДПС ведеться за податковими номерами. Відповідно до п.63.7 ст.63 р. ІІ ПКУ податковий номер зазначається у всіх свідоцтвах, довідках, патентах, в інших документах або повідомленнях, що видаються платнику податків, в усіх податкових деклараціях (розрахунках, звітах), платіжних документах щодо податків і зборів, у фінансових документах, а також в інших випадках, передбачених законодавством. Якщо юридична особа – нерезидент виступає лише засновником юридичної особи – резидента України, вона не підлягає взяттю на облік в органах ДПС як платник податків. У такому випадку їй не надається податковий номер. Тобто, якщо засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент, то в частині "Інформація про засновників (для юридичних осіб)" заяви за ф. №1-ОПП податковий номер не зазначається.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.