Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Взяття на облік юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб »

І Який порядок взяття на облік в органах ДПС за основним місцем обліку ЮО та їх відокремлених підрозділів?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із п. 63.3 ст. 63 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в органах ДПС за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб (основне місце обліку). Взяття на облік юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів здійснюється відповідно до ст. 64 р. ІІ ПКУ та Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 № 979 (далі – Порядок №979). Згідно із главою 6 р. ІІ ПКУ та р. ІІІ Порядку №979 взяття на облік за основним місцем обліку юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів як платників податків та зборів в органах ДПС здійснюється після: - внесення відомостей про них до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Єдиний державний реєстр) згідно із Законом України від 15 травня 2003 року №755-ІV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" із змінами та доповненнями (далі – Закон №755); - присвоєння кодів за ЄДРПОУ - для юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів, для яких законом встановлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру. Підставою для взяття на облік за основним місцем обліку в органі ДПС є надходження до цього органу: - відомостей з Єдиного державного реєстру або з відповідної реєстраційної картки про проведення державної реєстрації юридичної особи; - відомостей з Єдиного державного реєстру або відповідного повідомлення державного реєстратора про внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення щодо відміни державної реєстрації припинення юридичної особи; - повідомлення державного реєстратора або відомостей з Єдиного державного реєстру про створення відокремленого підрозділу юридичної особи (у тому числі таких відомостей, отриманих від органу ДПС за основним місцем обліку юридичної особи згідно з п. 13.6 р. XIII Порядку №979); - документів, визначених п. 4.1, 4.2 р. IV Порядку №979 та поданих юридичною особою або відокремленим підрозділом юридичної особи, для якої законом установлені особливості їх державної реєстрації та яка не включається до Єдиного державного реєстру; - документів, визначених п. 4.1, 4.2 р. IV Порядку №979 та поданих юридичною особою або відокремленим підрозділом юридичної особи за бажанням такого платника податків. Відповідно до п. 4.1 р. IV Порядку №979 для взяття на облік платник податків - юридична особа (резидент) подає до органу ДПС: - заяву за ф. №1-ОПП; - копію свідоцтва про державну реєстрацію; - копію документа, що підтверджує присвоєння коду за ЄДРПОУ. При цьому, слід врахувати, що Законом України від 7 квітня 2011 року №3205-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи – підприємця", який набрав чинності з 07.05.2011 року та яким внесено зміни, зокрема, до Закону №755 визначено, що документом, який підтверджує державну реєстрацію суб’єктів господарювання, є виписка з Єдиного державного реєстру. (продовження див. ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.