Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Взяття на облік відокремлених підрозділів нерезидентів »

Які документи про акредитацію (реєстрацію, легалізацію) відокремленого підрозділу нерезидента подаються для взяття на облік в орган ДПС та яким органом такі документи видаються?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з п. 4.2 р. IV Порядку обліку платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30 грудня 2010 р. за №1439/18734, (далі – Порядок №979) для взяття на облік відокремлений підрозділ нерезидента, який не відповідає поняттю постійного представництва нерезидента у значенні, наведеному у пп. 14.1.193 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями та п. 5.1 р. V Порядку №979, у 10-денний строк після державної реєстрації (легалізації, акредитації чи засвідчення факту створення іншим способом) подає до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням: заяву за ф. №1-ОПП; копію документа, що підтверджує присвоєння коду за ЄДРПОУ; копію документа про реєстрацію, легалізацію, акредитацію, створення тощо. Пунктом 5.2 р. V Порядку №979 якщо постійним представництвом нерезидента є відокремлений підрозділ нерезидента, то підставою для взяття на облік (внесення змін, перереєстрації) такого постійного представництва є належна акредитація (реєстрація, легалізація) такого підрозділу на території України згідно із законом. Для взяття на облік таке постійне представництво протягом 10 календарних днів з дня державної реєстрації (акредитації, легалізації) зобов'язане подати до органу державної податкової служби заяву про реєстрацію постійного представництва нерезидента як платника податку на прибуток за ф. №1-РПП та інші документи згідно з п. 4.2 р. IV Порядку №979, крім заяви за ф. №1-ОПП. Відповідно до пп. 3.4.3 п. 3.4 р. ІІІ Порядку №979 документом про акредитацію (реєстрацію, легалізацію) відокремленого підрозділу іноземної компанії, організації на території України є: свідоцтво про реєстрацію представництва, видане центральним органом виконавчої влади з питань економічної політики, - для представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності на території України, на які поширюється дія Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"; свідоцтво про реєстрацію структурного осередку громадської (неурядової) організації зарубіжної держави в Україні, видане Міністерством юстиції України, - для філій, відділень, представництв та інших структурних осередків громадських (неурядових) організацій зарубіжних держав в Україні; свідоцтво про акредитацію представництва чи філії іноземного банку, видане Національним банком України, - для представництв та філій іноземних банків; документ, виданий уповноваженим органом державної влади України, що засвідчує реєстрацію, акредитацію, створення, отримання згоди, дозволу тощо на функціонування відокремленого підрозділу нерезидента на території України, - для інших відокремлених підрозділів нерезидентів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.