Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Облік в органах державної податкової служби угод про розподіл продукції та договорів про спільну діяльність

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який порядок обліку в органах ДПС та які документи необхідно надати для взяття на облік договору про спільну діяльність?

25.08.2011

Згідно із п. 64.6 ст. 64 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями та п. 3.5 р. ІІІ Порядку обліку платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979, (далі – Порядок №979) на обліку в органах державної податкової служби пови...

Читати далі »

Чи підлягають обліку в органах ДПС договори про спільну діяльність між: -ЮО та ФО, яка не є підприємцем; -ЮО та ФОП; -двома ФОП; -СГ без об’єднання вкладів учасників ?

25.08.2011

Договори про спільну діяльність між: -юридичною особою та фізичною особою, яка не є підприємцем; -двома фізичними особами - підприємцями; - суб’єктами господарювання без об’єднання вкладів учасників не підлягають обліку в органах ДПС. Кожен учасник таких договорів перебуває на обліку в органах державної податкової служби та виконує обов'язки платника податків самостійно. Договори про спільну діяльність між юридичною особою та фізичною особою – підприємцем повинні перебувати на обліку в органах ДПС. Відповідно до пп.153.14.2 статті 153 ПКУ облік результатів спільної діяльності ведеться платником податку, уповноваженим на це іншими сторонами згідно з умовами договору, окремо від обліку господарських результатів такого платника податку. Отже, уповноваженим платником, у частині ведення податкового обліку, може бути виключно особа, яка є платником податку на прибуток (юридична особа).

Читати далі »

Який порядок заповнення заяви 1-ОПП, зокрема, рядка 1 "Податковий номер", що подається для взяття на облік в органах ДПС договору про спільну діяльність?

25.08.2011

Рядок 1 "Податковий номер" заяви за ф. № 1-ОПП, що подається уповноваженою особою для взяття на облік договору про спільну діяльність, заповнюється органом ДПС при взятті на облік договору про спільну діяльність (при внесенні даних до Єдиного банку даних про платників податків – юридичних осіб). В подальшому, у разі подання заяви за ф.№1-ОПП з позначкою „Зміни” або „Перереєстрація” уповноважена особа зазначає податковий номер, що зазначений органом ДПС у довідці за ф.№ 4-ОПП по договору про спільну діяльність.

Читати далі »

Який порядок заповнення заяви ф. 1-ОПП, що подається для взяття на облік в органах ДПС договору про спільну діяльність?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детально...

Читати далі »

Який порядок внесення змін до договору про спільну діяльність при зміні уповноваженої особи?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »

Чи підлягають обліку в органах ДПС договори управління нерухомим майном укладені між юридичною та фізичною особами (юридична особа- управитель; фізична особа- установник)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детально...

Читати далі »