Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Облік в органах державної податкової служби угод про розподіл продукції та договорів про спільну діяльність »

Чи підлягають обліку в органах ДПС договори про спільну діяльність між: -ЮО та ФО, яка не є підприємцем; -ЮО та ФОП; -двома ФОП; -СГ без об’єднання вкладів учасників ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Статтею 64.6 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ) визначено, що на обліку в органах державної податкової служби повинні перебувати договори про спільну діяльність на території України без створення юридичних осіб, на яких поширюються особливості податкового обліку та оподаткування спільної діяльності, визначені ПКУ. В органах державної податкової служби не обліковуються договори про спільну діяльність, на які не поширюються особливості податкового обліку та оподаткування спільної діяльності, визначені ПКУ. Кожен учасник таких договорів перебуває на обліку в органах державної податкової служби та виконує обов'язки платника податків самостійно. Взяття на облік договору про спільну діяльність здійснює платник податків - учасник, визначений відповідальним за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договору. Взяття на облік договору здійснюється шляхом додаткового взяття на облік такого учасника як платника податків - відповідального за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договору. Згідно з пунктом 1.7 розділу І Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979, уповноважена особа - учасник договору (контракту) про спільну діяльність (далі - договір про спільну діяльність) - юридична особа, зареєстрована в Україні відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", або її філія, яка є платником податку на прибуток і уповноважена вести облік результатів спільної діяльності іншими сторонами згідно з умовами договору про спільну діяльність. Відповідно до глави 77 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року N 435-I спільна діяльність може здійснюватися на основі об'єднання вкладів учасників (просте товариство) або без об'єднання вкладів учасників. При цьому, у разі здійснення спільної діяльності без об'єднання вкладів учасників органи ДПС не зможуть здійснити процедуру стягнення податкового боргу. Враховуючи вищезазначене, не підлягають обліку в органах ДПС договори про спільну діяльність між : -юридичною особою та фізичною особою, яка не є підприємцем; -двома фізичними особами - підприємцями; -суб’єктами господарювання без об’єднання вкладів учасників. Кожен учасник таких договорів перебуває на обліку в органах державної податкової служби та виконує обов'язки платника податків самостійно. Договори про спільну діяльність між юридичною особою та фізичною особою – підприємцем повинні перебувати на обліку в органах ДПС. Відповідно до пп.153.14.2 статті 153 ПКУ облік результатів спільної діяльності ведеться платником податку, уповноваженим на це іншими сторонами згідно з умовами договору, окремо від обліку господарських результатів такого платника податку. Отже, уповноваженим платником, у частині ведення податкового обліку, може бути виключно особа, яка є платником податку на прибуток (юридична особа).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.