Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Облік в органах державної податкової служби угод про розподіл продукції та договорів про спільну діяльність »

Який порядок заповнення заяви 1-ОПП, зокрема, рядка 1 "Податковий номер", що подається для взяття на облік в органах ДПС договору про спільну діяльність?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп."а" п.2.4 р. ІІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979 (далі – Порядок №979) реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який відповідно до пп. "в" п.2.2 р. ІІ Порядку № 979 є податковим номером, надається органами державної податкової служби уповноваженим особам договорів про спільну діяльність на території України без створення юридичної особи при взятті на облік договору згідно з Порядком №979. Згідно з п.2.6 р. ІІ Порядку №979 уповноваженій особі за декількома договорами про спільну діяльність податковий номер видається на кожний із зазначених договорів при взятті їх на облік згідно з Порядком №979. Враховуючи викладене, рядок 1 "Податковий номер" заяви за ф. № 1-ОПП, що подається уповноваженою особою для взяття на облік договору про спільну діяльність, такою особою не заповнюється це поле, а заповнюється органом ДПС при взятті на облік договору про спільну діяльність (при внесенні даних до Єдиного банку даних про платників податків – юридичних осіб). Відповідно до п. 64.3 ст.64 Податкового кодексу України та п. 3.10 р. ІІІ Порядку №979 наступного робочого дня після взяття на облік договору про спільну діяльність орган ДПС надсилає (видає) уповноваженій особі за ведення обліку за договором про спільну діяльність довідку за ф. № 4-ОПП, у якій зазначається податковий номер, що наданий органом ДПС уповноваженій особі по договору про спільну діяльність. Податковий номер, наданий органом ДПС уповноваженій особі по договору про спільну діяльність зазначається органом ДПС у всіх свідоцтвах, довідках, патентах, в інших документах або повідомленнях, що видаються платнику податків, уповноваженою особою договору про спільну діяльність - в усіх податкових деклараціях (розрахунках, звітах), платіжних документах щодо податків і зборів, у фінансових документах, а також в інших випадках, передбачених законодавством, у тому числі у разі подання заяви за ф.№1-ОПП з позначкою „Зміни” або „Перереєстрація”.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.