Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Взяття на облік самозайнятих осіб

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Де можна отримати свідоцтво про реєстрацію чи інший документ (дозвіл, сертифікат тощо), що підтверджує право ФО на ведення незалежної професійної діяльності?

25.08.2011

Фізична особа, яка має намір провадити незалежну професійну діяльність, здійснює державну реєстрацію незалежної професійної діяльності у відповідному уповноваженому органі та отримує свідоцтво про реєстрацію чи інший документ (дозвіл, сертифікат тощо), що підтверджує право фізичної особи на ведення незалежної професійної діяльності.

Читати далі »

І Який порядок перереєстрації нотаріуса, зареєстрованого в органі ДПС за місцезнаходженням робочого місця, до органу ДПС за місцем його проживання?

25.08.2011

У зв'язку із змінами у законодавстві щодо визначення основного місця обліку приватних нотаріусів органами державної податкової служби проводиться зміна основного та неосновного місця обліку приватних нотаріусів без подання ними будь-яких заяв у порядку, встановленому р. Х, з урахуванням положень пп. 6.10.1 п. 6.10 р. VI та п. 7.5 р. VIІ Порядку обліку платників податків та зборів.

Читати далі »

ІІ Який порядок перереєстрації нотаріуса, зареєстрованого в органі ДПС за місцезнаходженням робочого місця, до органу ДПС за місцем його проживання?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Переведення приватних нотаріусів на обслуговування з органів ДПС за місцем розташування робочого місця до органів ДПС за місцем проживання має бути проведене з урахуванням наступного. Протягом місяця після набрання чинності Наказом № 979 (до 14.02.2011) орган ДПС за місце...

Читати далі »

Чи повинна ФО, яка має дозвіл на заняття незалежною професійною діяльністю та не здійснює таку діяльність, стати на облік в органі ДПС як платник податку?

25.08.2011

Фізична особа, яка має дозвіл на заняття незалежною професійною діяльністю, повинна стати на облік в органі ДПС як платник податку незалежно від того чи здійснюється нею незалежна професійна діяльність чи ні.

Читати далі »

Діє до 07.05.2011 І Який порядок взяття на облік за основним місцем обліку ФОП у органах ДПС?

25.08.2011

Взяття на облік за основним місцем обліку фізичних осіб – підприємців у органах ДПС здійснюється у порядку, визначеному р. VI Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979.

Читати далі »

Діє до 07.05.2011 ІІ Який порядок взяття на облік за основним місцем обліку ФОП у органах ДПС?

25.08.2011

Діє до 07.05.2011 (початок див. І) Повна: Якщо в заяві за ф. №5-ОПП не зазначені обов'язкові реквізити, надані недостовірні або неповні дані, її не скріплено печаткою платника податків, не підписано фізичною особою - підприємцем чи особою, яка має документально підтверджене повноваження від платн...

Читати далі »

Чи може посадова особа ЮО приватного права (голова правління, директор, генеральний директор, головний бухгалтер) бути зареєстрована як ФОП?

25.08.2011

Чинним законодавством не передбачено обмежень щодо реєстрації фізичною особою – підприємцем посадової особи юридичної особи приватного права (голови правління, директора, генерального директора, головного бухгалтера).

Читати далі »

Чи видає орган ДПС свідоцтво про взяття на облік ФО, яка не є підприємцем та здійснює незалежну професійну діяльність?

25.08.2011

Орган державної податкової служби видає довідку про взяття на облік платника податків за ф. № 4-ОПП, яка для фізичної особи, що здійснює незалежну професійну діяльність, визнається свідоцтвом про реєстрацію в органі ДПС.

Читати далі »

Який порядок узяття на облік в органах ДПС ФО, які здійснюють незалежну професійну діяльність, в т. ч. що не потребує наявності ліцензій, дозволів, сертифікатів тощо?

25.08.2011

Органи ДПС здійснюють взяття на облік фізичних осіб – підприємців та адвокатів, нотаріусів та судових експертів, як осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність. Взяття на облік інших категорій фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, в т.ч. що не потребує наявності ліцензій, дозволів, сертифікатів тощо, здійснюється тільки за умови їх реєстрації як фізичних осіб – підприємців.

Читати далі »

Чи може бути зареєстрована як підприємець та взята на облік як платник податків ФО, яка досягла шістнадцяти років і бажає займатися підприємницькою діяльністю?

25.08.2011

Фізична особа, яка досягла шістнадцяти років і яка бажає займатися підприємницькою діяльністю, може бути зареєстрована як підприємець та взята на облік як платник податків за умови наявності письмової згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування.

Читати далі »

І Який порядок взяття на облік за основним місцем обліку ФОП у органах ДПС?

25.08.2011

Взяття на облік за основним місцем обліку фізичних осіб – підприємців у органах ДПС здійснюється у порядку, визначеному р. VI Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979.

Читати далі »

ІІ Який порядок взяття на облік за основним місцем обліку ФОП у органах ДПС?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: У цьому разі за даними Єдиного державного реєстру та/або через відповідного державного реєстратора орган державної податкової служби зобов'язаний установити, що така фізична особа - підприємець включена до Єдиного державного реєстру та її підприємницька діяльність не припи...

Читати далі »

І Який порядок взяття на облік в органах ДПС ФО, яка має намір провадити незалежну професійну діяльність?

25.08.2011

Порядок взяття на облік в органах ДПС фізичної особи, яка має намір провадити незалежну професійну діяльність, визначений у с. 65 Податкового кодексу України та р. VI Порядку обліку платників податків і зборів.

Читати далі »

ІІ Який порядок взяття на облік в органах ДПС ФО, яка має намір провадити незалежну професійну діяльність?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Після усунення причин, що були підставою для відмови у взятті на облік такої самозайнятої особи, фізична особа може повторно подати документи для взяття на облік. Взяття на облік фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, здійснюється не пізніше наступн...

Читати далі »

Який порядок взяття на облік в органах ДПС ФО, яка має намір провадити незалежну професійну діяльність і при цьому перебуває на обліку в органі ДПС як ФОП?

25.08.2011

Якщо фізична особа зареєстрована як підприємець та при цьому така особа здійснює незалежну професійну діяльність, така фізична особа обліковується в органах державної податкової служби як фізична особа - підприємець.

Читати далі »

Чи може нотаріус зареєструватися ФОП?

25.08.2011

Ні. Нотаріус не може бути зареєстрований як фізична особа – підприємець.

Читати далі »

Чи можливо нерезиденту на території України зареєструватися самозайнятою особою (ФОП)?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді на Ваше запитання рекомендуємо Вам звернутися до відповідного органу виконавчої влади з питань державної реєстрації.

Читати далі »

Чи потрібно реєструватися приватним підприємцем ФО, яка встановлює генератор на вітер (вітряк) для власних потреб?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »

І Чи може з 01.07.2011 посадова особа (голова правління, директор, генеральний директор, головний бухгалтер) ЮО бути зареєстрована як ФО - підприємець?

25.08.2011

Коротка: Чинним законодавством не передбачено обмежень щодо реєстрації фізичної особи – підприємця, яка є посадовою особою (головою правління, директором, генеральним директором, головним бухгалтером) юридичної особи, крім посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого...

Читати далі »

ІІ Чи може з 01.07.2011 посадова особа (голова правління, директор, генеральний директор, головний бухгалтер) ЮО бути зареєстрована як ФО - підприємець?

25.08.2011

(Початок див.І) Повна: Відповідно до ст.42 Конституції України кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. Підприємницька діяльність депутатів, посадових і службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування обмежується законом. Статтею 120 Конс...

Читати далі »

Чи може ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність (адвокат, судовий експерт, тощо) зареєструватись ФОП та здійснювати підприємницьку діяльність (наприклад, щоб укладати договори як адвокат та як ФОП)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »