Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Ведення реєстру неприбуткових організацій та установ

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.04.2011 Чи може відокремлений підрозділ ЮО бути зареєстрованим як неприбуткова організація?

25.08.2011

У разі якщо метою створення відокремленого підрозділу не є отримання прибутку, а статутна діяльність підрозділу є подальшим провадженням статутних завдань головної установи (організації), то включення такого підрозділу до Реєстру неприбуткових організацій та установ є можливим за умови дотримання ним вимог п. 7.11 ст. 7 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств”.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Які документи ЮО необхідно подати для внесення її до Реєстру неприбуткових організацій?

25.08.2011

Для внесення до Реєстру неприбуткових організацій та установ неприбуткова організація або установа повинні подати (надіслати) до податкового органу за її місцезнаходженням реєстраційну заяву за формою 1-РН, а також копію статутних і установчих документів.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яким документом підтверджується статус неприбутковості організації (установи)?

25.08.2011

Підтвердженням статусу неприбутковості організації або установи є рішення органу державної податкової служби про внесення неприбуткової організації (установи) до Реєстру неприбуткових організацій та установ.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яким чином ЮО, яка втратила рішення органу ДПС про внесення її до Реєстру неприбуткових організацій та установ, отримати копію (дублікат) такого рішення?

25.08.2011

Копія (дублікат) рішення органу державної податкової служби про внесення неприбуткової організації (установи) до Реєстру неприбуткових організацій та установ видається органом державної податкової служби за місцезнаходженням юридичної особи на її звернення в письмовому вигляді.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 У який термін органи ДПС повинні розглянути заяву за ф. №1-РН подану неприбутковою організацією або установою для внесення до Реєстру неприбуткових організацій та установ?

25.08.2011

Заява за ф. 1-РН органами ДПС розглядається у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а якщо така заява не потребує додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня її отримання.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи можна неприбутковій організації або установі подати заяву за ф. №1-РН для внесення її до Реєстру неприбуткових організацій та установ без відбитка печатки?

25.08.2011

Заява за ф. №1-РН, що подається неприбутковою організацією або установою для внесення її до Реєстру неприбуткових організацій та установ, обов'язково повинна містити дату подачі заяви, підпис керівництва та відбиток печатки.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи може неприбуткова організація бути виключеною з Реєстру неприбуткових організацій та установ у разі зміни місцезнаходження, що пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

У разі зміни місцезнаходження, що пов’язана зі зміною адміністративного району, неприбуткова організація до податкового органу за її місцезнаходженням подає додаткову реєстраційну заяву за ф. 1-РН з позначкою "зміни" та доповнення із змінами відповідно до змін у нормативних та установчих документах. Податковий орган повинен провести перевірку відомостей, що містяться в поданих документах, та у разі виявлення порушення неприбутковою організацією Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" та (або) інших законодавчих актів про неприбуткові організації таку неприбуткову організацію буде виключено із Реєстру неприбуткових організацій та установ. В іншому випадку такій неприбутковій організації надається нове рішення про включення до Реєстру.

Читати далі »