Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Ведення реєстру неприбуткових організацій та установ »

Діє до 01.04.2011 Чи можна неприбутковій організації або установі подати заяву за ф. №1-РН для внесення її до Реєстру неприбуткових організацій та установ без відбитка печатки?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до Положення про Реєстр неприбуткових організацій та установ, затвердженого наказом ДПА України від 11.07.97 №232 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції 06.08.97 №291/2095, із змінами та доповненнями (далі – Положення) до Реєстру неприбуткових організацій та установ (далі – Реєстр) заносяться неприбуткові організації та установи, які згідно із п. 7.11 ст. 7 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97-ВР) із змінами та доповненнями звільняються від сплати податку на прибуток. Для внесення до Реєстру неприбуткова організація або установа повинні подати (надіслати) до податкового органу за її місцезнаходженням реєстраційну заяву за ф. №1-РН, а також копію статутних і установчих документів. В поясненні до порядку заповнення ф. №1-РН, наведеному в додатку 1 до Положення, визначено, що всі поля ф. №1-РН повинні бути заповнені, якщо в описі полів цієї інструкції не вказано інше. У кінці заяви обов'язково проставляється дата подачі заяви, підпис керівництва, відбиток печатки. Заява підлягає контролю на повноту заповнення і відповідність нормативним та установчим документам. Враховуючи викладене, заява за ф. №1-РН, що подається неприбутковою організацією або установою для внесення її до Реєстру, обов'язково повинна містити дату подачі заяви, підпис керівництва та відбиток печатки.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.