Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Внесення змін до облікових даних платників податків

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 07.05.2011 І Який порядок перереєстрації платника податку в органах ДПС в разі зміни місцезнаходження, що пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Переведення платника податків на обслуговування з одного органу державної податкової служби до іншого (взяття на облік/зняття з обліку) здійснюється відповідно до р. Х Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979.

Читати далі »

Діє до 07.05.2011 ІІ Який порядок перереєстрації платника податку в органах ДПС в разі зміни місцезнаходження, що пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Діє до 07.05.2011 (почтаок див. І) Повна: закінчення документальної перевірки та узгодження сум грошових зобов'язань за її результатами, якщо перевірка була розпочата або призначена та орган державної податкової служби вже повідомив платника податків про її проведення; повернення надміру сплачен...

Читати далі »

І Яким чином необхідно повідомити орган ДПС про зміну керівника та головного бухгалтера платника податку?

25.08.2011

Коротка: Органи державної податкової служби оновлюють у Єдиному банку даних юридичних осіб дані про керівників на підставі отриманих від державних реєстраторів відомостей про внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру. Платники податків - юридичні особи та відокремлені підрозділи юри...

Читати далі »

ІІ Яким чином необхідно повідомити орган ДПС про зміну керівника та головного бухгалтера платника податку?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Згідно з п.66.4 ст.66 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (ПКУ) платники податків - юридичні особи та їх відокремлені підрозділи зобов'язані подати органу державної податкової служби відомості стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського...

Читати далі »

За яким місцем обліку зобов'язаний сплачувати податки та подавати податкову звітність великий платник податків після взяття його на облік за новим місцем обліку у спеціалізованій ДПІ чи іншому органі ДПС?

25.08.2011

Відповідно до останнього абзацу п. 64.7 ст. 64 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями великий платник податків, щодо якого центральним органом державної податкової служби прийнято рішення про переведення на облік у спеціалізовану державну пода...

Читати далі »

І Який порядок перереєстрації платника податку в органах ДПС в разі зміни місцезнаходження в межах одного адміністративного району?

25.08.2011

Зміна місцезнаходження (місця проживання) в межах одного адміністративного району не призводить до зміни місця основного обліку платника податків в органах державної податкової служби, є зміною даних, що містяться у Єдиного банку даних юридичних осіб та Реєстру самозайнятих осіб, та здійснюється відповідно до р. ІХ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979.

Читати далі »

ІІ Який порядок перереєстрації платника податку в органах ДПС в разі зміни місцезнаходження в межах одного адміністративного району?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Відповідно до ст.17, 19 та 45 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців містяться відомості щодо місцезнаходження юридичних осіб (місця проживання фізичн...

Читати далі »

Яку позначку, а саме "Облік за основним місцем обліку" чи "Перереєстрація", необхідно зазначати у заяві за ф. №1-ОПП, що подається до органу ДПС за новим місцем обліку платником податку, якого включено/не включено до Реєстру великих платників податків?

25.08.2011

Якщо у платника податків, якого включено/не включено до Реєстру великих платників податків, змінюється основне місце обліку платника податків, то, відповідно, заява за ф. №1-ОПП подається за новим місцем обліку з позначкою "Перереєстрація".

Читати далі »

В якому випадку відбувається заміна довідки за ф. №4-ОПП?

25.08.2011

та

Читати далі »

Який порядок внесення змін до облікових даних платників податків?

25.08.2011

Внесення змін і доповнень до районного рівня Єдиного банку даних юридичних осіб та Реєстру самозайнятих осіб здійснюється відповідно до статті 66 Податкового кодексу України та р. IX Порядку обліку платників податків і зборів від 22.12.10 №979.

Читати далі »

Чи обов’язково приватному нотаріусу, у якого місце проживання та місце розташування робочого місця (контори) відповідають одному органу ДПС, необхідно було отримувати нову довідку за ф. №4–ОПП?

25.08.2011

Для приватних нотаріусів, у яких місце проживання та місце розташування робочого місця (контори) відповідають одному органу ДПС, довідки про взяття на облік за ф. №4-ОПП, що видані до 14.01.2011, є дійсними та є свідоцтвом про реєстрацію в органі державної податкової служби. За бажанням фізичної особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність, органом ДПС може бути видана нова довідка за ф. №4-ОПП за зверненням та доданою до нього старою довідкою.

Читати далі »

На підставі яких даних органи ДПС вносять відомості до облікових даних платника податку у разі призначення ліквідатора (ліквідаційної комісії) при його припинені?

25.08.2011

Органи державної податкової служби проводять внесення змін і доповнень до районного рівня Єдиного банку даних юридичних осіб та Реєстру самозайнятих осіб на підставі: інформації органів державної реєстрації; документально підтвердженої інформації, що надається платниками податків; інформації суб'єктів інформаційного обміну, уповноважених вчиняти будь-які реєстраційні дії стосовно платника податків; рішення суду, що набрало законної сили; даних перевірок платників податків.

Читати далі »

Чи необхідно СГ повідомити орган ДПС за неосновним місцезнаходженням про зміну керівника, бухгалтера та/або основного місцезнаходження?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »

І Який порядок перереєстрації платника податку в органах ДПС в разі зміни місцезнаходження, що пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Переведення платника податків на обслуговування з одного органу державної податкової служби до іншого (взяття на облік/зняття з обліку) здійснюється відповідно до р. Х Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979.

Читати далі »

ІІ Який порядок перереєстрації платника податку в органах ДПС в разі зміни місцезнаходження, що пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Платники податків зобов'язані протягом 10 календарних днів від дня реєстрації зміни місцезнаходження (місця проживання), пов'язаної із зміною адміністративно-територіальної одиниці, подати до органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання)...

Читати далі »

ІІІ Який порядок перереєстрації платника податку в органах ДПС в разі зміни місцезнаходження, що пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

(початок див. І, ІІ) Повна: Згідно із пп. 10.1.6 п. 10.1 р. Х Порядку №979 протягом п'яти робочих днів після надходження облікової справи та документів згідно з пп. 10.1.5 цього пункту орган державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків здійснює взят...

Читати далі »

Чи буде перенесено термін подання заяви (відомостей) стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку ЮО, якщо закінчення 10-денного строку припадає на вихідні чи святкові і з якого часу вираховується 10 днів - з дня під

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »

Чи потрібно і в який термін повідомляти органи ДПС про зміну засновників ЮО?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »

Чи необхідно ЮО щороку подавати реєстраційну картку державному реєстратору для підтвердження відомостей про таку ЮО?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »