Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Внесення змін до облікових даних платників податків »

ІІ Який порядок перереєстрації платника податку в органах ДПС в разі зміни місцезнаходження в межах одного адміністративного району?

Надрукувати документ
25.08.2011

(початок див. І) Повна: Відповідно до ст.17, 19 та 45 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців містяться відомості щодо місцезнаходження юридичних осіб (місця проживання фізичних осіб - підприємців) та у разі зміни місцезнаходження (місця проживання) особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), або фізична особа – підприємець повинна подати (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) державному реєстратору заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі. Зміна місцезнаходження (місця проживання) в межах одного адміністративного району не призводить до зміни місця основного обліку платника податків в органах державної податкової служби, є зміною даних, що містяться у Єдиного банку даних юридичних осіб та Реєстру самозайнятих осіб, та здійснюється відповідно до р. ІХ Порядку №979. Платники податків, які не включаються до Єдиного державного реєстру, у разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік згідно з Порядком №979, зобов'язані протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів подати до органу державної податкової служби уточнені документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткова реєстраційна заява (ф. №1-ОПП (ф. №1-РПП) або ф. №5-ОПП) подається відповідно з позначками "Перереєстрація" чи "Зміни" (п. 9.2 р. ІХ Порядку №979). Зміна місцезнаходження (місця проживання) платників податків, які включаються до Єдиного державного реєстру, у Єдиному банку даних юридичних осіб та Реєстрі самозайнятих осіб здійснюється органом державної податкової служби на підставі відомостей державного реєстратора. У разі внесення змін у дані, що вказуються у довідці за ф. №4-ОПП (найменування (прізвище, ім'я, по батькові), місцезнаходження (місце проживання) платника податків, керівника, органу державної податкової служби, в якому платник податків перебуває на обліку, тощо), довідка за ф. №4-ОПП підлягає заміні в органі державної податкової служби. Для отримання нової довідки платник податків подає до органу державної податкової служби за основним місцем обліку звернення із зазначенням причин заміни та доданою до нього старою довідкою. Орган державної податкової служби протягом двох робочих днів після такого звернення перевіряє інформацію про внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру або дані виконання вимог п. 9.2 цього розділу та видає (надсилає) платнику податків нову довідку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.