Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Внесення змін до облікових даних платників податків »

Яку позначку, а саме "Облік за основним місцем обліку" чи "Перереєстрація", необхідно зазначати у заяві за ф. №1-ОПП, що подається до органу ДПС за новим місцем обліку платником податку, якого включено/не включено до Реєстру великих платників податків?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 64.7 ст. 64 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу ДПС про таке включення платник податків зобов'язаний стати на облік у спеціалізованому органі ДПС, що здійснює податкове супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр. Згідно із п. 10.2 р. Х Порядку обліку платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979 (далі – Порядок №979) якщо відповідно до критеріїв, визначених п. 14.1.24 ст. 14, та згідно з п. 64.7 ст. 64 ПКУ центральним органом державної податкової служби в установленому порядку платника податків включено/не включено до Реєстру великих платників податків на наступний рік, внаслідок чого змінюється основне місце обліку платника податків, органи державної податкової служби здійснюють переведення такого платника податків до/з спеціалізованого органу державної податкової служби чи іншого органу державної податкової служби, що здійснює податкове супроводження великих платників податків, у порядку, встановленому п. 10.1 цього розділу, з урахуванням особливостей зазначених цим п. 10.2. Відповідно до пп. 10.2.1 п. 10.2 р. Х Порядку №979 у разі отримання платником податків повідомлення про включення його до Реєстру великих платників податків за ф. №1-ВПП такий платник податків зобов'язаний подати до органу ДПС за новим місцем обліку заяву за ф. №1-ОПП про взяття на облік. Тобто, якщо у платника податків, якого включено/не включено до Реєстру великих платників податків, змінюється основне місце обліку платника податків, то, відповідно, заява за ф. №1-ОПП подається за новим місцем обліку з позначкою "Перереєстрація".


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.