Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Особливості обліку платників податків за окремими податками

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який порядок взяття на облік платника податків за неосновним місцем обліку?

25.08.2011

Порядок взяття на облік за неосновним місцем обліку платників податків визначений в р. VII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979.

Читати далі »

Чи потрібно платнику податків подавати повідомлення за ф. №20-ОПП про об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, органам ДПС за місцезнаходженням таких об'єктів та які типи об’єктів заповнюються в повідомлені?

25.08.2011

Платник податків зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, органи державної податкової служби за місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та неосновним місцем обліку). Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за ф. №20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після його реєстрації, створення чи відкриття, до органу державної податкової служби за місцезнаходженням такого об'єкта. Що стосується типів об’єктів оподаткування, платник податку може ознайомитись з рекомендованим довідником типів об'єктів оподаткування на офіційному веб-сайті центрального органу державної податкової служби і на інформаційних стендах в органах державної податкової служби.

Читати далі »

Який порядок зняття з обліку платника податку за неосновним місцем обліку в органах ДПС, якщо суб’єкт господарювання відчужує (повертає власнику) об’єкт оподаткування ?

25.08.2011

У разі відчуження (повернення власнику) об’єкта оподаткування платником податків подається до органу ДПС за місцезнаходженням об’єкта заява за ф.№20-ОПП у якій у графі „Стан об'єкта оподаткування” зазначається об'єкт відчужений/повернутий власнику. Якщо в органі ДПС за місцезнаходженням об’єкту оподаткування, що відчужений (повернутий власнику), платник податків перебував на обліку за неосновним місцем обліку, то відповідно до п.7.4 р.VII Порядку №979, у разі відсутності інших об’єктів, закриття відокремлених підрозділів, у зв'язку з чим такий платник податків був взятий на облік за неосновним місцем обліку, платник податків знімається з обліку в органі ДПС за неосновним місцем обліку при надходженні (наявності) відповідних підтвердних документів або у зв'язку із закінченням бюджетного року за умови сплати податків, зборів до бюджету на підставі службових документів органу ДПС.

Читати далі »

І Чи повинен платник податку і в якій кількості подавати документи для взяття на облік за неосновним місцем обліку до об’єднаної ДПІ, де він перебуває на обліку за основним місцем обліку?

25.08.2011

Коротка: У випадках, коли платник податків, який перебуває на обліку за основним місцем обліку в ОДПІ, виникають обов’язки щодо подання податкових декларацій (розрахунків, звітів) та/або нарахування, утримання або сплати (перерахування) податків, зборів на території адміністративно-територіальної...

Читати далі »

ІІ Чи повинен платник податку і в якій кількості подавати документи для взяття на облік за неосновним місцем обліку до об’єднаної ДПІ, де він перебуває на обліку за основним місцем обліку?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 2 грудня 2011 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних органах ДПС за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти опод...

Читати далі »

Яку інформацію потрібно зазначати при заповненні довідки за ф. №20-ОПП в графах "Тип об’єкта оподаткування", "Найменування об'єкта оподаткування", "Місцезнаходження об'єкта оподаткування" та "Стан об'єкта оподаткування" при утриманні головним підприємство

25.08.2011

При заповнення довідки за ф. №20-ОПП при утриманні головним підприємством ПДФО із заробітної плати працівників структурного підрозділу в графах: "Тип об’єкта оподаткування" слід вибрати із довідника назву типа об’єкта, яка найбільше підходить по функціональному призначенню та зазначати її, "Найменування об'єкта оподаткування"– відповідне найменування такого об’єкта (у разі наявності), "Місцезнаходження об'єкта оподаткування" - відповідне місцезнаходження такого об’єкта, "Стан об'єкта оподаткування" - відповідний стан, в якому знаходиться об’єкт, зокрема, будується/готується до введення в експлуатацію; експлуатується; тимчасово не експлуатується; зміна місцезнаходження тощо.

Читати далі »

Де можна ознайомитися з переліком типів оподаткування з метою заповнення повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за ф. №20-ОПП?

25.08.2011

Відповідно до п. 8.7 р. VІІІ Порядку обліку платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979, рекомендований довідник типів об'єктів оподаткування, що використовується платниками податків при заповненні повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов'язані з оподатк...

Читати далі »

Чи повинен платник податку надавати повідомлення за ф. №20-ОПП про об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, які були зареєстровані, створені чи відкриті до 2011 року?

25.08.2011

Платник податків, починаючи з 01.01.2011 - дня набрання чинності Податковим кодексом України, зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, в тому числі, які зареєстровані, створені чи відкриті до 2011 року, органи державної податкової служби за місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та неосновним місцем обліку).

Читати далі »

Як заповнити ф. №20-ОПП ЮО при значній кількості автотранспорту ( інших ідентичних об’єктів оподаткування)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальн...

Читати далі »

Чи має головне підприємство СГ стати на облік (за неосновним місцем обліку) за місцезнаходженням відокремленого підрозділу для перерахування ПДФО, якщо такий підрозділ вже перебуває за таким місцезнаходженням на обліку (основне місце обліку) для сплати

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Яку інформацію має зазначити у формі 20-ОПП фермерське господарство (сільськогосподарське) при використані орендованих земельних ділянок?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який порядок подання ФОП ф.№20-ОПП при значній кількості об’єктів оподаткування або об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (наприклад: ФОП займається установкою вікон у різних районах міста або України, тощо)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 040., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »