Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Підстави та порядок зняття з обліку платників податків »

В які терміни в 2011 році здійснюється переведення платника податків до спеціалізованого органу ДПС, щодо якого розпочато і не закінчено документальну планову перевірку та одночасно прийнято рішення про включення його до Реєстру великих платників податків

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 64.7 ст. 64 р. ІІ ПКУ, п. 10.2 р. Х Порядку обліку платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979 (далі – Порядок №979) після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу ДПС про таке включення за ф. №1-ВПП із зазначенням у ньому нового місця податкового обліку, такий платник податків зобов'язаний подати до органу ДПС за новим місцем обліку та до дати, що вказана в повідомленні за ф. №1-ВПП, заяву за ф. №1-ОПП про взяття на облік. Щодо великих платників податків, які самостійно не стали на облік у спеціалізованому органі ДПС, центральний орган ДПС має право приймати рішення за ф. №2-ВПП про зміну основного місця обліку та переведення їх на облік у спеціалізовані чи інші органи ДПС. Рішення направляється платнику податків та по одній копії до органів ДПС за попереднім та новим місцем обліку. Після отримання копії рішення за ф. №2-ВПП про зміну основного місця обліку платника податків орган ДПС за попереднім місцем обліку здійснює передачу облікової справи платника податків у 10-денний строк після прийняття такого рішення, а орган ДПС за новим місцем обліку – взяття на облік протягом 20 календарних днів після прийняття такого рішення. Підстави для продовження перебування великих платників податків за попереднім місцем податкового обліку до закінчення документальних перевірок, та щодо яких центральним органом державної податкової служби прийнято рішення про зміну основного місця обліку та переведення на облік у спеціалізований чи інший орган ДПС, ПКУ та Порядком №979 не передбачені.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.