Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Підстави та порядок зняття з обліку платників податків »

Яким чином здійснюється зняття з обліку в органах ДПС договору про спільну діяльність без створення ЮО та чи призначається при цьому перевірка?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.64.6 ст. 64 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) та п.3.5 р. ІІІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 №979 (далі – Порядок №979) на обліку в органах ДПС повинні перебувати договори про спільну діяльність на території України без створення юридичних осіб, на яких поширюються особливості податкового обліку та оподаткування спільної діяльності, визначені ПКУ. Взяття на облік договору здійснюється шляхом додаткового взяття на облік учасника як платника податків - відповідального за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договору. Відповідно до п.67.4 ст. 67 ПКУ та п.11.14 р. ХІ Порядку №979 договори про спільну діяльність знімаються з обліку в органах ДПС після їх припинення, розірвання, закінчення строку дії такого договору чи після досягнення мети, для якої вони були укладені, визнання їх недійсними у судовому порядку. Зняття з обліку в органах ДПС договору про спільну діяльність, здійснюється одночасно із зняттям з обліку додатково взятого на облік учасника як платника податків - відповідального за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договору. При цьому, якщо при припиненні договору сам учасник не припиняється, то він продовжує перебувати на обліку як платник податків при здійсненні власної діяльності. ПКУ визначено обставини, за якими можуть проводитись документальні позапланові виїзні перевірки платника податків, зокрема у разі коли розпочато процедуру реорганізації юридичної особи (крім перетворення), припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, порушено провадження у справі про визнання банкрутом платника податків або подано заяву про зняття з обліку платника податків (пп.78.1.7 п.78.1 ст.78). Відповідно до зазначених норм ПКУ, а також відповідно до п.11.3 р. ХІ Порядку №979, у разі припинення договору та отримання від відповідального учасника відповідної заяви за ф. №8-ОПП органом ДПС може бути призначена та проведена документальна позапланова перевірка відповідального учасника в частині утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договору.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.