Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Підстави та порядок зняття з обліку платників податків »

ІІ За умови виконання яких вимог платник податку при ліквідації отримує довідку за ф. №22-ОПП про відсутність заборгованості по податках, зборах?

Надрукувати документ
25.08.2011

(початок див. І) Повна: Відповідно до пп. 11.15.6 п. 11.15 р. ХІ Порядку №979 причинами заперечення органу ДПС щодо здійснення державної реєстрації припинення юридичної особи шляхом її ліквідації чи державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця можуть бути: наявність грошових зобов'язань та податкового боргу, у разі якщо щодо платника податків, стосовно якого розпочато спрощену процедуру припинення, органом (органами) ДПС буде встановлено факт наявності податкового боргу, грошових зобов'язань, щодо яких проводиться адміністративне або судове оскарження, несплати податку з доходів фізичних осіб із сум доходів, нарахованих (виплачених) найманим працівникам. Про наявність таких зобов'язань органом ДПС складається та направляється голові ліквідаційної комісії (ліквідатору) платника податків - юридичної особи або платнику податків - фізичній особі - підприємцю повідомлення про грошові зобов'язання та податковий борг за ф. №10-ОПП згідно з пунктом 11.9 цього розділу. Копія такого повідомлення додається до повідомлення за ф. №23-ОПП, яке направляється державному реєстратору; відсутність можливості у органу ДПС пересвідчитись у повноті, своєчасності, достовірності нарахування та сплати платежів, контроль за справлянням яких здійснюють органи ДПС, шляхом проведення документальної позапланової перевірки платника податків, стосовно якого розпочато спрощену процедуру припинення, у випадках, визначених пп. 11.3.3 п. 11.3 р. ХІ Порядку №979; наявність об'єктів оподаткування або об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням, зокрема земельних ділянок, які надані у власність або користування юридичній особі чи для здійснення підприємницької діяльності фізичній особі - підприємцю; наявність судових спорів між платником податків та органом ДПС чи кримінальних справ за фактами умисного ухилення від сплати податків, зборів, вчинених службовими особами юридичної особи чи фізичною особою - підприємцем; не повернення в Україну у передбачені законом строки виручки в іноземній валюті від реалізації на експорт товарів (робіт, послуг) платником податків або інших матеріальних цінностей, отриманих від цієї виручки; наявність в органі ДПС даних про непогашені платником податків іноземні кредити, залучені державою або під державні гарантії; інші заперечення в межах повноважень органів ДПС.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.