Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Підстави та порядок зняття з обліку платників податків »

Який порядок зняття з обліку відокремленого підрозділу нерезидента, який не відповідає поняттю постійного представництва нерезидента?

Надрукувати документ
25.08.2011

Зняття з обліку відокремленого підрозділу нерезидента, який не відповідає поняттю постійного представництва здійснюється у загальновстановленому порядку відповідно до р. ХІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979 (далі – Порядок №979). Якщо відокремлений підрозділ нерезидента, який не відповідає поняттю постійного представництва приймає рішення про припинення, то в 3-денний термін від дати реєстрації такого рішення у відповідному центральному органі виконавчої влади з питань економічної політики (для представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності на території України, на які поширюється дія Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність") , Міністерстві Юстиції України (для філій, відділень, представництв та інших структурних осередків громадських (неурядових) організацій зарубіжних держав в Україні), в Національному банку України (для представництв та філій іноземних банків) чи в уповноваженому органі державної влади України (для інших відокремлених підрозділів нерезидентів) повинен звернутися до органу державної податкової служби і подати наступні документи: - заяву про припинення платника податків за ф. N 8-ОПП; - оригінал довідки за ф. N 4-ОПП; - копію розпорядчого документа (рішення) власника або органу, уповноваженого на те установчими документами про припинення; - копію розпорядчого документа про утворення комісії з припинення (ліквідаційної комісії). У разі отримання зазначених документів органом державної податкової служби приймається рішення про проведення документальної позапланової перевірки платника податків, який перебуває на обліку в такому органі.Призначається перевірка, яку відповідні підрозділи розпочинають протягом місяця після одержання того документа, що надійшов до органу державної податкової служби першим (п. 11.3 р. ХІ Порядку №979). Згідно із п.11.5 р.ХІ Порядку №979 якщо платником податків подавалась заява за ф.№8-ОПП, то після проведеної документальної позапланової перевірки платника податків та спливу законодавчо встановлених строків сплати узгоджених грошових зобов’язань такого платника податків у разі встановлення факту відсутності заборгованості платника податків перед бюджетом щодо сплати платежів, контроль за справлянням яких здійснюють органи державної податкової служби, та за умови дотримання вимог пп.11.5.1, 11.5.2 цього пункту, орган державної податкової служби складає довідку за ф.№22-ОПП. Платникам податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру, а також щодо яких законом або нормативно-правовим актом Кабінету Міністрів України для проведення реєстрації припинення платника податків вимагається довідка про зняття з обліку платника податків, замість довідки за ф. №22-ОПП видається довідка про зняття з обліку платника податків за ф. N 12-ОПП. (п.п.11.5.3. р.ХІ Порядку №979). З моменту видачі довідки за ф. №12-ОПП такий платник податків уважається знятим з обліку в органі державної податкової служби за умови реєстрації його припинення відповідно до законодавства або внесення запису про припинення до відповідного державного реєстру.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.