Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Реєстрація фізичних осіб в державному реєстрі фізичних осіб - платників податків »

Яким чином одному з батьків отримати облікову картку для неповнолітньої дитини, якщо місце реєстрації дитини не співпадає з місцем проживання батьків, внесеним до паспорту або паспортного документа?

Надрукувати документ
25.08.2011

Статтею 70.5 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV визначено, що фізична особа – платник податків незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), для якої раніше не формувалася облікова картка платника податків та яка не включена до Державного реєстру, зобов’язана особисто або через законного представника чи уповноважену особу подати відповідному органу державної податкової служби облікову картку фізичної особи - платника податків, яка є водночас заявою для реєстрації в Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу. Згідно з п. 2 розділу VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та втрату чинності деяких наказів Державної податкової адміністрації України, затвердженого наказом ДПА України від 17.12.10 № 954 (далі – Положення № 954), фізична особа подає Облікову картку до органу державної податкової служби за своїм місцем проживання, а фізична особа, яка не має постійного місця проживання в Україні, - до органу державної податкової служби за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування. Згідно з п. 5 розділу VII Положення № 954 облікові картки неповнолітніх фізичних осіб подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та паспортного документа одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Якщо свідоцтво про народження дитини видане не українською мовою, необхідно подати засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад свідоцтва на українську мову. Згідно із п. 8 р. VII Положення № 954 реєстрація фізичної особи у Державному реєстрі здійснюється протягом десяти робочих днів від дня подання до органу державної податкової служби Облікової картки. У разі якщо фізична особа є неповнолітньою, документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, видається одному з батьків (усиновителю, опікуну, піклувальнику) за наявності свідоцтва про народження дитини та паспортного документа одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Випадки, коли встановлене інше місце проживання неповнолітньої особи, ніж місце проживання батьків (усиновителів, опікунів, піклувальників), є скоріше винятком, ніж правилом. У таких виняткових ситуаціях вважаємо, що, якщо для реєстрації у Державному реєстрі неповнолітньої фізичної особи, Облікову картку подає один із батьків і дані про місце проживання його, зазначені в паспортному документі, не відповідають даним про місце проживання дитини, зазначеним в Обліковій картці дитини, дані про місце проживання неповнолітньої особи, мають бути документально підтверджені. Таким чином, у таких виняткових ситуаціях коли місце реєстрації дитини не співпадає з місцем проживання одного з батьків, з метою отримання картки для неповнолітньої особи достатньо одному з батьків (усиновителю, опікуну, піклувальнику) звернутися до органу державної податкової служби за місцем проживання дитини з наданням свідоцтва про народження дитини і свого паспортного документа, а також документа, що підтверджує місце проживання дитини.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.