Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Реєстрація фізичних осіб в державному реєстрі фізичних осіб - платників податків »

В який термін видається документ, що засвідчує реєстрацію фізичної особи в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків у разі його втрати (зіпсуття)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.70.9 ст.70 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами (далі – ПКУ) та п.10 р.VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 17.12.10 №954 (далі – Положення №954), за зверненням фізичної особи, її законного представника або уповноваженої особи орган державної податкової служби видає документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, за формою, наведеною у додатку 2 до Положення № 954 (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби). У такому документі зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків. У разі виникнення змін у даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення, фізичні особи протягом місяця з дня виникнення таких змін зобов’язані подати до органі ДПС за місцем проживання, у разі зміни місця проживання – до органу ДПС за новим місцем проживання відповідну заяву на внесення змін. Внесення змін до Державного реєстру та окремого реєстру Державного реєстру здійснюється протягом 10 робочих днів від дня подання до органу ДПС Заяви. У разі виявлення недостовірних даних або помилок у поданій заяві фізичній особі може бути відмовлено у внесенні змін та/або видачі документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі та продовжено строк реєстрації. Отже, якщо фізична особа вже подавала Облікову картку і відомості про неї включено до Державного реєстру але документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі було втрачено (зіпсовано), фізична особа може звернутися до органу ДПС за місцем проживання (у разі зміни місця проживання – до органу ДПС за новим місцем проживання) і отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі повторно. Для отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, фізична особа пред’являє паспортний документ, який містить прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, місце народження, місце проживання.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.