Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи передбачені штрафні санкції для фізичної особи, яка у 2010 році змінила прізвище (місце проживання) і повідомила про це орган ДПС після набрання чинності Податкового кодексу України?

25.08.2011

Штрафні санкції до фізичної особи, яка у 2010 році змінила прізвище (місце проживання) і повідомила про це орган ДПС після набрання чинності Податкового кодексу України, не застосовуються.

Читати далі »

Яка відповідальність застосовується у разі неподання або порушення порядку подання платником податків інформації для формування та ведення Державного реєстру ФО - платників податків?

25.08.2011

Відповідно до п. 70.7 статті 70 розділу II Податкового кодексу України, фізичні особи - платники податків зобов’язані подавати органам державної податкової служби відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання...

Читати далі »

Яка відповідальність передбачена за неповідомлення банками та іншими фінансовими установами органам ДПС про відкриття/закриття рахунків платників податків?

25.08.2011

Неподання банками або іншими фінансовими установами відповідним органам державної податкової служби в установлений ст. 69 Податкового кодексу України строк повідомлення про відкриття або закриття рахунків платників податків - тягне за собою накладення штрафу у розмірі 340 гривень за кожний випадок неподання або затримки.

Читати далі »

І Чи передбачена відповідальність до платника податків, який отримав повідомлення про включення його до Реєстру великих платників податків за ф. №1-ВПП та у строки, визначені в цьому повідомленні, не подав заяву за ф. №1-ОПП за новим місцем обліку?

25.08.2011

Коротка: Після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу ДПС про таке включення за ф. №1-ВПП із зазначенням у ньому нового місця податкового обліку, такий платник податків зобов'язаний подати до органу ДПС за новим місцем облік...

Читати далі »

ІІ Чи передбачена відповідальність до платника податків, який отримав повідомлення про включення його до Реєстру великих платників податків за ф. №1-ВПП та у строки, визначені в цьому повідомленні, не подав заяву за ф. №1-ОПП за новим місцем обліку?

25.08.2011

(початок див. ІІ) Повна: Відповідно до п. 64.7 ст. 64 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями, п. 10.2 р. Х Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979 (далі – Наказ №979) після включення плат...

Читати далі »

Які штрафні санкції передбачено за порушення встановленого порядку взяття на облік (реєстрації) або внесення змін до облікових даних в органах ДПС?

25.08.2011

Згідно із п. 117.1 ст. 117 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями неподання у строки та у випадках, передбачених цим Кодексом, заяв або документів для взяття на облік у відповідному органі державної податкової служби, реєстрації змін місцезнах...

Читати далі »

Яка відповідальність передбачена за неподання повідомлення за ф. №20-ОПП про об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, які були зареєстровані, створені чи відкриті до 2011 року?

25.08.2011

Платник податків, починаючи з 01.01.2011 - дня набрання чинності ПКУ, зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, в тому числі, які створені чи відкриті до 2011 року, органи ДПС за місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та неосновним місцем обліку) шляхом подання повідомлення за ф. №20-ОПП. Неподання у строки та у випадках, передбачених Податковим кодексом України (далі – ПКУ), заяв або документів для взяття на облік у відповідному органі ДПС, реєстрації змін місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних, неподання виправлених документів для взяття на облік чи внесення змін, подання з помилками чи у неповному обсязі, неподання відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку та/або складення податкової звітності, відповідно до вимог встановлених ПКУ, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірах, визначених п. 117.1 ст. 117 р. ІІ ПКУ.

Читати далі »