Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Облік платників податків » Відповідальність »

ІІ Чи передбачена відповідальність до платника податків, який отримав повідомлення про включення його до Реєстру великих платників податків за ф. №1-ВПП та у строки, визначені в цьому повідомленні, не подав заяву за ф. №1-ОПП за новим місцем обліку?

Надрукувати документ
25.08.2011

(початок див. ІІ) Повна: Відповідно до п. 64.7 ст. 64 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями, п. 10.2 р. Х Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979 (далі – Наказ №979) після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу ДПС про таке включення за ф. №1-ВПП із зазначенням у ньому нового місця податкового обліку, такий платник податків зобов'язаний подати до органу ДПС за новим місцем обліку та до дати, що вказана в повідомленні за ф. №1-ВПП, заяву за ф. №1-ОПП про взяття на облік. Щодо великих платників податків, які самостійно не стали на облік у спеціалізованому органі ДПС, центральний орган ДПС має право приймати рішення за ф. №2-ВПП про зміну основного місця обліку та переведення їх на облік у спеціалізовані чи інші органи ДПС. Рішення направляється платнику податків та по одній копії до органів ДПС за попереднім та новим місцем обліку. Після отримання копії рішення за ф. №2-ВПП про зміну основного місця обліку платника податків орган ДПС за попереднім місцем обліку здійснює передачу облікової справи платника податків у 10-денний строк після прийняття такого рішення, а орган ДПС за новим місцем обліку – взяття на облік такого платника протягом 20 календарних днів після прийняття такого рішення. Переведення такого платника податків до спеціалізованого органу ДПС чи іншого органу ДПС, що здійснює податкове супроводження великих платників податків, здійснюється згідно Наказу №979. Органами ДПС за новим місцем обліку платника податків після взяття його на облік вносяться відповідні зміни до облікової справи та Єдиного банку даних юридичних осіб. Орган ДПС за попереднім місцем обліку формує і надсилає до органу ДПС за новим місцем обліку в електронному вигляді картки особових рахунків платника податків, копії податкових декларацій (звітів, розрахунків) платника податків за три звітні роки, дані про контрольно-перевірочну роботу та вносить інформацію про зняття з обліку платника податків до Єдиного банку даних юридичних осіб. Після взяття платника податків на облік за новим місцем обліку платник податків зобов’язаний виконувати обов’язки, передбачені Податковим кодексом України, за новим місцем обліку. При цьому, Податковим кодексом України відповідальність за неподання заяви за ф. №1-ОПП за новим місцем обліку платника податків, який отримав повідомлення про включення до Реєстру великих платників податків, не передбачена.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.