Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Апеляційне узгодження податкових зобов’язань та оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку » Порядок оскарження платниками податків податкових повідомлень - рішень про визначення сум податкових зобов’язань та інших рішень органів дпс

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Які терміни оскарження податкових повідомлень-рішень про визначені суми податкового зобов’язання та рішень, прийнятих за розглядом первинної скарги?

25.08.2011

Первинна скарга може бути подана протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання податкового повідомлення-рішення. Повторна скарга до органу державної податкової служби вищого рівня - протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання рішення (відповіді) за розглядом первинної скарги.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які терміни оскарження податкових повідомлень-рішень про визначені податковими органами суми податкових зобов’язань з причин, не пов’язаних з порушенням податкового законодавства?

25.08.2011

Тридцять календарних днів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка дата є датою подання скарги до ДПІ на податкові повідомлення –рішення (рішення) податкового органу?

25.08.2011

Датою подання скарги до ДПІ може бути: - день фактичного подання до податкового органу; - у разі надсилання поштою - дата, зазначена на конверті; - у разі відсутності дати на поштовому відправленні (конверті, бандеролі) - дата фактичного надходження скарги до органу державної податкової служби.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи зупиняє скарга, подана із дотриманням порядку і строків, виконання платником податків податкових зобов'язань?

25.08.2011

Скарга (заява), подана із дотриманням порядку і строків, визначених законодавством, зупиняє виконання платником податків податкових зобов'язань, визначених у податковому повідомленні, на строк від дня подання такої скарги (заяви) до органу державної податкової служби до дня закінчення процедури адміністративного оскарження. Протягом зазначеного строку податкові вимоги з податку, що оскаржуються, не надсилаються, а сума податкового зобов'язання, що оскаржується, вважається неузгодженою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає розгляду органами ДПС скарга (заява), подана з порушенням порядку і строків, визначених законодавством?

25.08.2011

Скарга (заява), подана з порушенням порядку і строків, визначених законодавством, не підлягає розгляду органами державної податкової служби.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які права має особа, яка подала скаргу (заяву) на податкове повідомлення, податкову вимогу, рішення, постанову по справі про адміністративне правопорушення?

25.08.2011

Особа, яка подала скаргу (заяву) на податкове повідомлення, податкову вимогу, рішення, постанову по справі про адміністративне правопорушення органу державної податкової служби, має право: 1) особисто викласти аргументи особі, що перевіряла скаргу (заяву), та брати участь у перевірці поданої скарги (заяви); 2) ознайомитися з матеріалами перевірки; 3) подавати додаткові матеріали або наполягати на їх запиті органом державної податкової служби, який розглядає скаргу (заяву); 4) бути присутньою при розгляді скарги (заяви); 5) користуватися послугами адвоката або уповноваженого представника, оформивши це уповноваження у встановленому законом порядку; 6) одержати письмову відповідь про результати розгляду скарги (заяви); 7) висловлювати усно або письмово вимогу щодо дотримання таємниці розгляду скарги (заяви); 8) вимагати відшкодування збитків, якщо вони стали результатом неправомірних рішень; 9) відкликати або анулювати подану скаргу (заяву) в будь-який час до прийняття рішення за наслідками розгляду скарги (заяви). Відкликання або анулювання скарги (заяви) проводиться за письмовою заявою особи, яка подала скаргу (заяву).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Який порядок оскарження та розгляду скарг у разі невизнання ОДПС декларації (розрахунку) як податкової звітності?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Якщо контролюючий орган звертається до платника податків з письмовою пропозицією надати нову податкову декларацію з виправленими показниками (із зазначенням підстав неприйняття попередньої), то такий платник податків має право: - надати таку нову декларацію разо...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Який порядок оскарження та розгляду скарг у разі невизнання ОДПС декларації (розрахунку) як податкової звітності?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див І) Повна: Відповідно до п.п.4.1.2 п.4.1. ст.4 Закону України від 21.12.2000р. №2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами " із змінами та доповненнями (далі – Закон №2181) податкова звітність, ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Який порядок оскарження та розгляду рішення про арешт активів?

25.08.2011

Рішення керівника податкового органу (його заступника) щодо накладення адміністративного арешту на активи платника податків може бути оскаржене у порядку, визначеному Законом України від 21 грудня 2000 року №2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" для оскарження сум податкових зобов'язань або податкового боргу, нарахованих податковим органом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Який порядок оскарження та розгляду рішення про арешт активів?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. ІІ) Згідно з п.п.5.2.2 п.5.2 ст.5 Закону №2181 та вимогами Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків державними податковими адміністраціями, затвердженого наказом ДПА України від 11.12.96 №29 із змінами та доповненнями, у разі коли п...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна продовжити граничні строки для подання скарги (заяви)?

25.08.2011

Згідно з п.п.15.4.1 п.15.4 ст.15 Закону України від 21.12.2000 №2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" із змінами та доповненнями та п.7 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами держ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В які терміни оскаржуються податкові вимоги?

25.08.2011

Податкові вимоги можуть бути оскаржені протягом десяти календарних днів, наступних за днем їх отримання або відповіді (рішення) органу державної податкової служби на скаргу (заяву).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи буде перенесено термін подання скарги, якщо останній день подання припадає на вихідний чи святковий дні?

25.08.2011

У разі коли останній день строків подання скарги припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків вважається перший наступний робочий день.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Протягом якого терміну платник податків може подати заяву про продовження граничних строків подання скарги на податкове повідомлення-рішення ?

25.08.2011

Заяву про продовження граничних строків для подання скарги про перегляд рішень контролюючих органів, платник податків може подати протягом тридцяти календарних днів, наступних за днем закінчення обставин, указаних у п.п.15.4.1 п.15.4 ст.15 Закону від 21 грудня 2000 року №2181-ІІІ та пункті 2.3 наказу ДПА України від 19.03.01 №113.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які терміни оскарження рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності?

25.08.2011

Суми штрафних (фінансових) санкцій за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності, застосування яких законодавством віднесено до компетенції органів державної податкової служби, можуть бути оскаржені протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання податкового повідомлення або відповіді (рішення) органу державної податкової служби на скаргу (заяву).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи розглядає орган ДПС документи, які додаються до скарги, у разі коли під час проведення планової документальної перевірки ці документи були відсутні?

25.08.2011

Платник податків має право звернутися до органу державної податкової служби, податкове повідомлення або рішення якого оскаржується, зі скаргою про перегляд цього рішення, яка подається у письмовій формі та може супроводжуватися документами, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати. Обов'язок доведення того, що нарахування суми податкового зобов'язання, здійснене органом державної податкової служби відповідно до законодавства, є помилковим, покладається на платника податків за винятком випадків нарахування податкового зобов'язання за непрямими методами. Якщо в повторній скарзі (заяві) порушуються питання або додаються документи, що не були предметом оскарження та розгляду за первинною скаргою, то такі питання і документи не підлягають розгляду по суті, а заявник інформується про необхідність розгляду цих питань органом державної податкової служби, рішення якого оскаржується.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна в одній скарзі зазначити декілька рішень органу ДПС, які оскаржуються?

25.08.2011

У разі оскарження декількох рішень органу ДПС, платник може в одній скарзі зазначити всі рішення органу ДПС, які оскаржуються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 При подані повторної скарги на податкове повідомлення рішення до податкового органу вищого рівня платник податків повинен додати до скарги оригінали документів чи ксерокопії?

25.08.2011

Згідно з вимогами пп. 5.2.2 п. 5.2 ст. 5 Закону України від 20.12.2000 р. №2181-ІІІ “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями (далі – Закон №2181) та п. 4 і п.5 Положення про порядок подання та розгляду с...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи має право платник податків оскаржувати податкове повідомлення – рішення до органу ДПС вищого рівня у разі отримання рішення про залишення скарги без розгляду у зв’язку з неналежним оформленням скарги?

25.08.2011

У разі отримання платником податку рішення про залишення скарги без розгляду в зв’язку з неналежним оформленням, такий платник податків не має законодавчих підстав оскаржувати податкове повідомлення-рішення до контролюючого органу вищого рівня, але може подати оформлену належним чином скаргу до податкового органу, який залишив скаргу без розгляду, з дотриманням десятиденного строку для оскарження, наступним за днем отримання податкового повідомлення - рішення або рішення про повне або часткове незадоволення скарги.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право платник податків оскаржувати податкове повідомлення – рішення до органу ДПС вищого рівня у разі отримання рішення про залишення скарги без розгляду у зв’язку з неналежним оформленням скарги?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Початок див. І. Наказом ДПА України від 11.12.1996 р. №29 затверджено Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18.12.96 за №723/1748) із змінами та доповне...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок апеляційного узгодження (оскарження) результатів акту планової документальної перевірки (зменшена сума від’ємного значення об’єкту оподаткування з податку на прибуток), якщо податкове рішення органами ДПС не виноситься?

25.08.2011

Враховуючи те, що за результатами проведеної планової документальної перевірки органами ДПС було встановлено лише факт завищення сум збитків, відображених в деклараціях з податку на прибуток та не здійснювались нарахування податкових зобов’язань і штрафних (фінансових) санкцій, то суб’єкт господарювання має право надати заперечення до акту перевірки або оскаржити результати перевірки у судовому порядку.

Читати далі »