Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru Каждый день 24/7 актуальные новости страны на удобном вебсайте sorokainfo.com.

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Апеляційне узгодження податкових зобов’язань та оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку » Порядок оскарження платниками податків податкових повідомлень - рішень про визначення сум податкових зобов’язань та інших рішень органів дпс »

Діє до 01.01.2011 Які терміни оскарження податкових повідомлень-рішень про визначені суми податкового зобов’язання та рішень, прийнятих за розглядом первинної скарги?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 5.2.2 п. 5.2 ст. 5 Закону України від 20.12.2000 р. №2181-ІІІ “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями та пп. 4.6 п. 4 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, затвердженого наказом ДПА України від 11.12.1996 р. №29, у разі коли платник податків вважає, що орган державної податкової служби неправильно визначив суму штрафних (фінансових) санкцій, застосування яких законодавством віднесено до компетенції органів державної податкової служби, то такий платник податків може протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання податкового повідомлення-рішення, оскаржити зазначене податкове повідомлення-рішення до органу державної податкової служби, який надіслав таке податкове повідомлення-рішення (первинна скарга), або у разі незадоволення (часткового задоволення) первинної скарги - подати в зазначений термін повторну скаргу (заяву) до органу державної податкової служби вищого рівня протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання рішення (відповіді) за розглядом первинної скарги.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.