Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Апеляційне узгодження податкових зобов’язань та оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку » Порядок оскарження платниками податків податкових повідомлень - рішень про визначення сум податкових зобов’язань та інших рішень органів дпс »

Діє до 01.01.2011 Протягом якого терміну платник податків може подати заяву про продовження граничних строків подання скарги на податкове повідомлення-рішення ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.п.15.4.1 п.15.4 ст.15 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" із змінами та доповненнями (далі – Закон №2181) та п.2.3 Порядку застосування норм пункту 15.4 статті 15 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 19.03.01 N 113, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.03.01 за N 284/5475 (далі – Порядок №113) граничні строки для подання заяв про перегляд рішень контролюючих органів, визначені Законом, підлягають продовженню керівником податкового органу (його заступником) за письмовим запитом платника податків, якщо такий платник податків протягом зазначених строків: - перебував за межами України; - перебував у плаванні на морських судах за кордоном України у складі команди (екіпажу) таких суден; - перебував у місцях позбавлення волі за вироком суду; - мав обмежену свободу пересування у зв'язку з ув'язненням чи полоном на території інших держав або через інші обставини непереборної сили, підтверджені документально; - був визнаний за рішенням суду безвісно відсутнім або перебував у розшуку у випадках, передбачених законодавством. Згідно з п.2.5, п.2.6 Порядку №113 за наявності вищезазначених обставин платник податків може звернутися до податкового органу з письмовою заявою про продовження граничних строків. Заява подається платником податків протягом тридцяти календарних днів, наступних за днем закінчення обставин, указаних у пункті 2.3 цього Порядку, у довільній формі із стислим та чітким поясненням підстав та їх обґрунтуванням для продовження граничних строків з посиланням на документальне підтвердження викладених фактів. Заява подається платником податків тільки разом із документальним підтвердженням. Таким чином, заяву про продовження граничних строків для подання скарги про перегляд рішень контролюючих органів, платник податків може подати протягом тридцяти календарних днів, наступних за днем закінчення обставин, указаних у п.п.15.4.1 п.15.4 ст.15 Закону №2181 та пункті 2.3 Порядку №113.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.