Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Апеляційне узгодження податкових зобов’язань та оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку » Порядок оскарження платниками податків податкових повідомлень - рішень про визначення сум податкових зобов’язань та інших рішень органів дпс »

Діє до 01.01.2011 При подані повторної скарги на податкове повідомлення рішення до податкового органу вищого рівня платник податків повинен додати до скарги оригінали документів чи ксерокопії?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з вимогами пп. 5.2.2 п. 5.2 ст. 5 Закону України від 20.12.2000 р. №2181-ІІІ “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями (далі – Закон №2181) та п. 4 і п.5 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, затвердженого наказом ДПА України від 11.12.1996 р. №29 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18.12.96 за №723/1748) із змінами та доповненнями (далі – Положення №29), у разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган невірно визначив суму податкового зобов’язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству з питань оподаткування або виходить за межі його компетенції, встановленої законом, такий платник податків має право звернутися до контролюючого органу із скаргою про перегляд цього рішення, яка подається у письмовій формі та може супроводжуватися документами, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати. Відповідно до п.п.4.2.3 п.4.3 ст.4 Закону №2181обов’язок доведення того, що будь-яке нарахування, здійснене контролюючим органом у випадках, визначених підпункту 4.2.2 цього пункту, є помилковим, покладається на платника податків. Таким чином, скарга на податкове повідомлення-рішення може супроводжуватись належним чином оформленими документами, які платник податків вважає за потрібне надати.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.