Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Апеляційне узгодження податкових зобов’язань та оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку » Порядок розгляду скарг (заяв) та прийняття рішень про результати розгляду скарг в органах державної податкової служби

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Від якої події (отримання рішення за розглядом скарги чи нового податкового повідомлення-рішення на зменшену суму податкового зобов’язання) необхідно відраховувати десятиденний термін для подання повторної скарги (заяви)?

25.08.2011

Надіслане податкове повідомлення-рішення вважається відкликаним від дня отримання платником податків нового податкового повідомлення-рішення, що містить нову суму податкового зобов’язання. Платник податків має право звернутися протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання відповіді (рішення за розглядом скарги) з повторною скаргою до контролюючого органу вищого рівня.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Коли скарга вважається задоволеною на користь платника податків?

25.08.2011

Відповідно до абзацу першого пп.5.2.2 п.5.2 ст.5 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями (далі - Закон №2181) контролюючий орган зобов’язаний прийняти...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За розглядом первинної (повторної) скарги платника податків райдержподатінспекція збільшила суму податкового зобов’язання. Чи таке збільшення є правомірним і який порядок оскарження збільшеної суми податкового зобов’язання?

25.08.2011

Донарахування суми податкового зобов’язання є правомірним і може бути оскарженим за процедурою, передбаченою пп.5.2.2 п.5.2 ст.5 Закону України „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які вимоги до змісту скарги (заяви) та чи буде розглядатись скарга, оформлена без дотримання даних вимог?

25.08.2011

Згідно з п.3 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, затвердженого наказом ДПА України від 11.12.1996 р. №29 із змінами та доповненнями, у скарзі має бути зазначено: 1) прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання фізичної о...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В які строки розглядаються скарги (заяви) в органах ДПС на податкові повідомлення – рішення (рішення) податкового органу?

25.08.2011

Керівник органу державної податкової служби (або його заступник) зобов'язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом двадцяти календарних днів від дня отримання скарги платника податків або протягом строку, продовженого за рішенням керівника органу державної податкової служби (або його заступника), на його адресу, зазначеною платником податків у скарзі (заяві) як адреса, на яку необхідно надіслати рішення (відповідь) на скаргу (заяву), поштою з повідомленням про вручення або надати йому під розписку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В яких випадках виникає конфлікт інтересів між платниками податків та контролюючими органами і на користь кого він вирішується?

25.08.2011

Конфлікт інтересів виникає у разі коли норма закону чи іншого нормативно-правового акта, виданого на підставі закону, або коли норми різних законів чи різних нормативно-правових актів припускають неоднозначне (множинне) трактування прав та обов'язків платників податків або контролюючих органів, і внаслідок чого є можливість прийняти рішення на користь як платника податків, так і контролюючого органу, то рішення приймається на користь платника податків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи поширюється дія п.6 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби на оскарження податкових вимог?

25.08.2011

Норми пункту 6 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби стосуються виключно оскарження податкових зобов’язань, які зазначені у податковому повідомленні і не поширюються оскарження податкових вимог.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо сума, зазначена в повідомленні зменшена (збільшена) за результатами розгляду скарги, то з яким номером повинен отримати повідомлення платник податків?

25.08.2011

Податковий орган у разі часткового скасування раніше прийнятого рішення про нарахування суми податкового зобов’язання складає та направляє платнику податків нове податкове повідомлення, при цьому раніше надіслане податкове повідомлення вважається відкликаним. У разі збільшення суми податкового зобов’язання за результатами розгляду скарги платника податків податковий орган складає та направляє платнику податків окреме податкове повідомлення на суму збільшення податкового зобов’язання. При цьому раніше надіслане податкове повідомлення не відкликається, а податковим органом складається та надсилається (вручається) платнику податків податкове повідомлення, яке має номер первинного податкового повідомлення, при цьому через дріб проставляється номер скарги, щодо якої воно складене (1-для першої, 2-для другої тощо). Крім того, таке податкове повідомлення містить новий граничний термін сплати податкового зобов’язання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який день буде вважатись останнім днем розгляду скарги платника податків та прийняття рішення керівником органу ДПС, якщо у разі продовження розгляду скарги 60-тий день припадає на вихідний або святковий день?

25.08.2011

У разі коли останній день строку розгляду скарги платника податків та прийняття рішення керівником органу ДПС припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем таких строків вважається перший наступний робочий день.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Згідно з якими нормами чинного законодавства орган ДПС направляє рішення про залишення скарги без розгляду, якщо підпис представника ЮО - платника податку на скарзі (заяві), повноваження якого підтверджені належним чином оформленою дов

25.08.2011

Скарга (заява), оформлена без виконання вимог, визначених п.п.5 п.3 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, затвердженого наказом ДПА України від 11.12.1996 р. №29, а також відповідно до ст.8 Закону України "Про звернення громадян", розгляду не підлягає та відповідно до п.п.6 п.9 вищезазначеного Положення податковий орган рішенням про залишення скарги без розгляду залишає таку скаргу без розгляду та повертає її автору.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В який термін орган ДПС може надіслати платнику податків лист про внесння змін та доповнень до рішення про результати розгляду скарги?

25.08.2011

Чинним законодавством встановлено строки розгляду скарги платників податків, протягом яких скарга платника податків повинна бути розглянута та прийнято рішення про результати розгляду скарги. Тобто, податковий орган може прийняти рішення про результати розгляду скарги та надіслати платнику податків лист про внесення змін та доповнень до рішення про результати розгляду скарги протягом законодавчо встановлених термінів для розгляду скарги.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право податковий орган за результатами розгляду декількох скарг підприємства на різні повідомлення-рішення, прийняті за різними актами перевірки, прийняти та надати платнику одне рішення про результати розгляду скарг?

25.08.2011

За результатами розгляду декількох скарг суб’єкта господарювання на різні повідомлення-рішення, прийняті за різними актами перевірки, може бути прийняте одне рішення про результати розгляду скарг у разі дотримання строків розгляду скарг та вимог щодо оформлення та змісту рішення про результати розгляду скарг.

Читати далі »