Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Апеляційне узгодження податкових зобов’язань та оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку » Порядок розгляду скарг (заяв) та прийняття рішень про результати розгляду скарг в органах державної податкової служби »

Діє до 01.01.2011 Від якої події (отримання рішення за розглядом скарги чи нового податкового повідомлення-рішення на зменшену суму податкового зобов’язання) необхідно відраховувати десятиденний термін для подання повторної скарги (заяви)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.6.5 ст.6 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-ІІІ “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями (далі - Закон №2181) у разі коли нарахована сума податкового зобов’язання (пені та штрафних або фінансових санкцій) зменшується внаслідок їх адміністративного оскарження, раніше надіслане податкове повідомлення-рішення вважається відкликаним від дня отримання платником податків нового податкового повідомлення-рішення, що містить нову суму податкового зобов’язання. Враховуючи норми абзацу першого пп. 5.2.2 п. 5.2 ст. 5 Закону №2181 - у разі коли контролюючий орган надсилає платникові податків рішення про повне або часткове незадоволення його скарги, такий платник податків має право звернутися протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання відповіді (рішення за розглядом скарги), а у випадках, передбачених зазначеним Законом та Положенням про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, затвердженим наказом ДПА України від 11.12.1996 р. №29 - протягом тридцяти календарних днів від дня отримання відповіді (рішення за розглядом скарги) з повторною скаргою до контролюючого органу вищого рівня; скаргу необхідно подавати (надсилати поштою з повідомленням про вручення) у зазначені терміни безпосередньо до органу державної податкової служби вищого рівня після отримання відповіді (рішення за розглядом скарги), а не після отримання податкового повідомлення-рішення. Щодо оскаржуваної суми, то оскаржується сума податкового зобов’язання з врахуванням рішення, прийнятого за розглядом первинної скарги.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.