Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Апеляційне узгодження податкових зобов’язань та оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку » Порядок розгляду скарг (заяв) та прийняття рішень про результати розгляду скарг в органах державної податкової служби »

Діє до 01.01.2011 В який термін орган ДПС може надіслати платнику податків лист про внесння змін та доповнень до рішення про результати розгляду скарги?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.п.5.2.2 п.5.2 ст.5 Закону України від 20.12.2000 р. №2181-ІІІ “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями (далі – Закон) контролюючий орган зобов’язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом двадцяти календарних днів від дня отримання скарги платника податків на суму податкового зобов’язання чи будь-якого іншого рішення, що суперечить законодавству з питань оподаткування, на його адресу поштою з повідомленням про вручення або надати йому це рішення під розписку. З урахуванням положень п.16.2 ст.16 Закону керівник відповідного контролюючого органу (його заступник) може прийняти рішення про продовження строків розгляду скарги платника податків понад строки, визначені в абз. 1 п.п.5.2.2 п.5.2 ст.5 Закону, але не більше ніж шістдесят календарних днів, про що має письмово повідомити платника податків до закінчення двадцятиденного строку, зазначеного в абзаці першому цього підпункту. Відповідно до ст.20 Закону України від 02.10.96 №393/96-ВР "Про звернення громадян" із змінами та доповненнями (далі – Закон №393) та п.16 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, затвердженого наказом ДПА України від 11 грудня 1996р. N29 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 грудня 1996р. за №723/1748 із змінами та доповненнями розгляд скарг на рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій органу державної податкової служби, крім штрафних (фінансових) санкцій за порушення законодавства про оподаткування та за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності, і прийняття рішень відбувається у тридцятиденний строк з дня надходження скарги до органів державної податкової служби. Якщо у тридцятиденний строк вирішити порушені в скарзі питання неможливо, керівник (або його заступник) органу державної податкової служби України встановлює необхідний строк для розгляду скарги, про що повідомляється (надсилається рішення) платнику податків, який подав скаргу. При цьому загальний строк розгляду скарги не може перевищувати сорока п'яти днів. Отже, чинним законодавством встановлено строки розгляду скарги платників податків, протягом яких скарга платника податків повинна бути розглянута та прийнято рішення про результати розгляду скарги. Тобто, податковий орган може прийняти рішення про результати розгляду скарги та надіслати платнику податків лист про внесення змін та доповнень до рішення про результати розгляду скарги протягом законодавчо встановлених термінів для розгляду скарги.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.