Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Апеляційне узгодження податкових зобов’язань та оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку » Закінчення процедури адміністративного оскарження

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи має право платник податків оскаржити податкове повідомлення-рішення (рішення) в суді без дотримання процедури апеляційного узгодження податкових зобов’язань в адміністративному порядку?

25.08.2011

Оскарження податкового повідомлення-рішення (рішення) до суду не потребує попереднього апеляційного узгодження в адміністративному порядку податкових зобов’язань визначених органом державної податкової служби.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає рішення контролюючого органу про нарахування податкового зобов'язання адміністративному оскарженню у разі судового оскарження?

25.08.2011

У разі судового оскарження рішення контролюючого органу про нарахування податкового зобов'язання таке рішення не підлягає адміністративному оскарженню.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Коли закінчується процедура адміністративного оскарження?

25.08.2011

Процедура адміністративного оскарження закінчується: - останнім днем строку, який передбачений для подання заяви про перегляд рішення контролюючого органу, у разі коли така заява не була подана у строки; - днем отримання платником податків рішення контролюючого органу про повне задоволення скарги, викладеної у заяві; - днем отримання платником податків рішення контролюючого органу, що не підлягає подальшому адміністративному оскарженню. День закінчення процедури адміністративного оскарження вважається днем узгодження податкового зобов’язання платника податків. При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання недійсним рішення контролюючого органу податкове зобов’язання вважається неузгодженим до розгляду судом справи по суті та прийняття відповідного рішення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якого дня вважаються відкликаними податкові повідомлення та податкові вимоги у разі скасування або скасування в певній частині раніше прийнятого рішення органу ДПС про нарахування суми податкового зобов’язання (пені і штрафних санк

25.08.2011

У разі скасування раніше прийнятого рішення органу державної податкової служби про нарахування суми податкового зобов'язання (пені і штрафних санкцій) або податкового боргу вважаються відкликаними податкові повідомлення або податкові вимоги з дня прийняття рішення про скасування суми податкового зобов'язання або податкового боргу. У разі скасування в певній частині раніше прийнятого рішення органу державної податкової служби про нарахування суми податкового зобов'язання (пені та штрафних санкцій) або податкового боргу, раніше надіслане податкове повідомлення або податкова вимога вважаються відкликаними від дня отримання платником податків нового податкового повідомлення або відповідної податкової вимоги, що містить нову суму податкового зобов'язання (податкового боргу).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якої дати наступає термін узгодження податкових зобов"язань, які оскаржувались , якщо під час розгляду ОДПС повторної скарги, платником відізвано скаргу та отримано лист від ОДПС про задоволення заяви скаржника про відзив скарги і її н

25.08.2011

У разі якщо під час розгляду повторної скарги в органах ДПС платником відізвано скаргу, то днем узгодження податкового зобов’язання, яке оскаржувалось, вважається останній день строку, передбаченого п.п.5.2.1 п.5.2 ст.5 Закону №2181 для подання повторної скарги до контролюючого органу вищого рівня.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В який термін платник податків повинен сплатити суму податкового зобов'язання у разі порушення терміну повторного адміністративного оскарження (в десятиденний термін від дня отримання нового податкового-повідомлення рішення за розглядом

25.08.2011

У разі порушення строку подання повторної скарги, платник податків повинен самостійно погасити суму оскаржуваного податкового зобов'язання протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем строку, який передбачений для подання заяви про перегляд рішення контролюючого органу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи анулюються органами ДПС в картках особових рахунків платників податків суми податкових зобов'язань (податкового боргу), які оскаржувались в судовому порядку та згідно з рішенням суду були скасовані?

25.08.2011

У разі якщо рішення органу ДПС про нарахування суми податкового зобов'язання скасовується судом, то відповідне податкове повідомлення органу ДПС вважається відкликаним. При цьому сума податкового зобов'язання (податкового боргу), нарахована в картці особового рахунку платника податків згідно з таким податковим повідомленням, підлягає скасуванню.

Читати далі »