Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Апеляційне узгодження податкових зобов’язань та оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку » Закінчення процедури адміністративного оскарження »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник податків оскаржити податкове повідомлення-рішення (рішення) в суді без дотримання процедури апеляційного узгодження податкових зобов’язань в адміністративному порядку?

Надрукувати документ
25.08.2011

У разі незгоди з визначеною органом державної податкової служби сумою податкового зобов’язання платник податків самостійно вибирає порядок (адміністративний чи судовий) оскарження податкового повідомлення-рішення. Підпунктом 5.2.5 пункту 5.2 статті 5 Закону України від 21.12.2000 р. №2181-ІІІ “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями передбачено, що з урахуванням строків давності платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення (рішення) органу державної податкової служби про нарахування податкових зобов’язань у будь-який момент після отримання відповідного податкового повідомлення-рішення (рішення). У цьому випадку зазначене податкове повідомлення-рішення (рішення) контролюючого органу не підлягає адміністративному оскарженню. Платник податків зобов’язаний письмово повідомляти контролюючий орган про кожний випадок судового оскарження його рішення.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.