Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Апеляційне узгодження податкових зобов’язань та оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку » Закінчення процедури адміністративного оскарження »

Діє до 01.01.2011 Чи анулюються органами ДПС в картках особових рахунків платників податків суми податкових зобов'язань (податкового боргу), які оскаржувались в судовому порядку та згідно з рішенням суду були скасовані?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із підпункту 4.2.2 пункту 4.2 розділу 4 Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 18.07.2005 №276, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.08.05 за №843/11123, податкові зобов'язання, штрафні санкції та пеня, розраховані органом державної податкової служби, обліковуються у картках особових рахунків за даними електронного реєстру податкових повідомлень у частині узгоджених сум згідно з Порядком направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків, затвердженим наказом ДПА України від 21.06.2001 № 253 та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 06.07.2001 за N 567/5758 (далі - Порядок №253). Законом України „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (підпункт 5.2.5 пункту 5.2 статті 5) передбачено, що платник податків має право оскаржити до суду рішення контролюючого органу про нарахування податкового зобов'язання у будь-який момент після отримання відповідного податкового повідомлення. Якщо рішення контролюючого органу про нарахування суми податкового зобов'язання скасовується чи змінюється судом, то відповідно до підпункту "в" підпункту 6.4.1 пункту 6.4 статті 6 цього Закону та підпункту „в" пункту 6.1 розділу 6 Порядку №253 податкове повідомлення вважається відкликаним. Отже у разі звернення платника податків до суду з позовом щодо визнання недійсним податкового повідомлення-рішення органу ДПС і прийняття судом рішення на користь платника податків, таке податкове повідомлення органу ДПС вважається відкликаним та відповідна сума податкового зобов'язання (податкового боргу), нарахована в картці особового рахунку платника податків, скасовується.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.