Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Оскарження рішень контролюючих органів » Порядок оскарження платниками податків податкових повідомлень - рішень про визначення сум податкових зобов’язань та інших рішень одпс

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий порядок оскарження податкового повідомлення - рішення про визначення суми грошового зобов'язання платника податків або будь-якого іншого рішення контролюючого органу?

25.08.2011

У разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов'язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених Податковим Кодексом України або іншими законами України, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення - рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується. Платник податків одночасно з поданням скарги контролюючому органу вищого рівня зобов'язаний письмово повідомляти контролюючий орган, яким визначено суму грошового зобов'язання або прийнято інше рішення, про оскарження його податкового повідомлення - рішення або будь - якого іншого рішення.

Читати далі »

Який порядок подання та розгляду скарг платників податків на податкове повідомлення рішення у перехідний період? (подано скаргу по нормах ЗУ№2181, а розгляд скарги припадає на норми по Податковому кодексу)

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Оскарження рішень контролюючих органів передбачене статтею 56 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), норми якої набирають чинності з 1 січня 2011 року. При цьому, згідно з прикінцевими положеннями ПКУ (розділ ХІХ) Закон України від 20 грудн...

Читати далі »

Який порядок оскарження рішення податкового органу по неподаткових платежах (штрафні санкції за порушення порядку готівкового обігу, застоування реєстраторів розрахункових операцій) згідно з нормами ПКУ?

25.08.2011

У разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов'язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених Податковим Кодексом України або іншими законами України, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення - рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.

Читати далі »

Який порядок та терміни оскарження рішень регіональним управлінням Департаменту САТ ДПА України про застосування штрафних (фінансових) санкцій?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов'язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених Податковим кодексом України або іншими законами України, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення - рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.

Читати далі »

Яким нормативним документом передбачені вимоги до скарги при оскарженні рішень контролюючих органів ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до статей 55 і 56 глави 4 розділу II Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року було розроблено Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, затверджене наказом ДПА України 23.12.10 N 1001, зареєстрова...

Читати далі »

Яким чином платник повинен повідомити податковий орган про оскарження його рішення до вищого органу ДПС?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно з п.56.5 ст.56 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №2755 - VІ (далі – ПКУ) платник податків одночасно з поданням скарги контролюючому органу вищого рівня зобов’язаний письмово повідомляти контролюючий орган, яким визначено суму грошового зобов’язання або прийнято...

Читати далі »

Чи необхідно повідомляти ОДПС про оскарження податкового повідомлення-рішення в суді?

25.08.2011

Платнику необхідно повідомляти орган державної податкової служби про кожний випадок оскарження податкового повідомлення-рішення в суді.

Читати далі »

Чи повинен орган ДПС, яким визначено суму грошового зобов'язання або прийнято інше рішення, при отриманні скарги від платника податків з 01.01.2011р., направляти її до органу ДПС вищого рівня для розгляду та/або повідомляти платника податків про те, що по

25.08.2011

Скарга, подана з 01.01.2011 року до органу ДПС, яким визначено суму грошового зобов'язання або прийнято інше рішення, не розглядається і повертається особі, яка подала скаргу, із зазначенням причин повернення.

Читати далі »

Яким чином направляється скарга до органу ДПС на податкові повідомлення - рішення та яка дата є датою подання скарги до податкового органу?

25.08.2011

Скарга подається до органу державної податкової служби або надсилається поштою з повідомленням про вручення. Днем подання скарги вважається день фактичного отримання скарги відповідним контролюючим органом, а в разі надсилання скарги поштою - дата отримання відділенням поштового зв’язку від платника податків поштового відправлення із скаргою, яка зазначена відділенням поштового зв’язку в повідомленні про вручення поштового відправлення або на конверті.

Читати далі »

Який порядок оскарження податкового повідомлення - рішення, прийнятого за розглядом первинної скарги на збільшення (зменшення) суми грошового зобов'язання?

25.08.2011

У разі коли контролюючий орган приймає рішення про повне або часткове незадоволення скарги платника податків, і за розглядом первинної скарги приймається окреме податкове повідомлення – рішення на збільшену суму грошового зобов’язання чи податкове повідомлення-рішення на зменшену суму грошового зобов'язання, такий платник податків має право звернутися протягом законодавчо визначених строків зі скаргою до контролюючого органу вищого рівня.

Читати далі »

Який день буде вважатись останнім днем подання (розгляду ) скарги платника податків, якщо граничний термін подання (розгляду) скарги припадає на вихідний чи святковий день?

25.08.2011

У разі коли останній день строків подання скарги платниками податків або розгляду скарги органами державної податкової служби припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

Читати далі »

Чи можна в одній скарзі зазначити декілька рішень органу ДПС, які оскаржуються?

25.08.2011

У разі оскарження декількох рішень органу державної податкової служби, платник може в одній скарзі зазначити всі рішення органу державної податкової служби, які оскаржуються.

Читати далі »

Який порядок оскарження СГ податкових вимог, направлених органом ДПС?

25.08.2011

У разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган прийняв будь-яке рішення (у тому числі податкову вимогу), що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених Податковим Кодексом України або іншими законами України, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання платником податків рішення контролюючого органу, що оскаржується. Платник податків одночасно з поданням скарги контролюючому органу вищого рівня зобов'язаний письмово повідомляти контролюючий орган, яким прийнято рішення, про оскарження його рішення.

Читати далі »

Який порядок та терміни оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 050, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

І Який порядок оскарження ФО податкового повідомлення-рішення про нараховані суми грошового зобов’язання по платі за землю, які не пов’язані із порушенням податкового законодавства?

25.08.2011

Фізична особа, яка вважає, що контролюючий орган не правильно визначив суму грошового зобов’язання по платі за землю, має право на адміністративне оскарження відповідного рішення контролюючого органу протягом 30 календарних дні, що настають за днем надходження податкового повідомлення-рішення (рішення) контролюючого органу.

Читати далі »

ІІ Який порядок оскарження ФО податкового повідомлення-рішення про нараховані суми грошового зобов’язання по платі за землю, які не пов’язані із порушенням податкового законодавства?

25.08.2011

Закінчення. Початок див. І. Відповідно до п. 8.4 п. 8 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, затвердженого наказом ДПА України від 23.12.10 № 1001, тридцятиденний термін для оскарження поширюється, у тому числі на: а) суми грошов...

Читати далі »

Чи зупиняє виконання платником податків грошових зобовязань скарга, подана на податкове повідомлення-рішення із дотриманням строків подання скарги, та на який строк?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 050, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Якщо орган ДПС обласного рівня за результатами розгляду первинної скарги скасовує у певній частині податкове повідомлення-рішення про визначення суми грошового зобов’язання платника податків, що саме потрібно оскаржувати в подальшому: рішення про результа

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 050, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Який порядок оскарження результатів акту планової документальної перевірки (зменшена сума від’ємного значення об’єкту оподаткування з податку на прибуток, нарахована сума пені по ПДФО та інше), якщо податкове повідомлення-рішення органами ДПС не виносить

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 050, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »