Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Оскарження рішень контролюючих органів » Порядок розгляду скарг (заяв) та прийняття рішень про результати розгляду скарг в одпс

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи повинен орган ДПС направити платнику повторне податкове повідомлення-рішення після прийняття рішення про результати розгляду скарги?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо за результатами адміністративного або судового оскарження грошове зобов'язання, визначене у податковому повідомленні – рішенні: збільшується, то, крім раніше надісланого податкового повідомлення-рішення, направляється окреме податкове повідомлення-рішення на суму збільшення, а раніше надіслане податкове повідомлення – рішення не відкликається; зменшується, то до платника податків направляється податкове повідомлення-рішення, яке містить зменшену суму грошового зобов'язання, а раніше надіслане податкове – повідомлення вважається відкликаним; залишається без змін, то раніше надіслане податкове повідомлення – рішення не відкликається та нових повідомлень –рішень на цю суму не направляється.

Читати далі »

Який порядок та строк розгляду скарги?

25.08.2011

Контролюючий орган, який розглядає скаргу платника податків, зобов'язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом 20 календарних днів, наступних за днем отримання скарги, на адресу платника податків поштою з повідомленням про вручення або надати йому під розписку. Керівник (або його заступник) відповідного контролюючого органу може прийняти рішення про продовження строку розгляду скарги платника податків понад 20-денний строк, , але не більше 60 календарних днів, та письмово повідомити про це платника податків до закінчення 20-денного строку.

Читати далі »

Чи може платник податків бути присутнім при розгляді скарги?

25.08.2011

Особа, яка подала скаргу на податкове повідомлення - рішення про визначення суми грошового зобов'язання платника податків або будь-яке інше рішення органу державної податкової податкову, має право особисто викласти аргументи особі, що перевіряла скаргу, брати участь у перевірці поданої скарги та бути присутньою при розгляді скарги.

Читати далі »

Яка процедура розгляду скарги платника податків в органі ДПС, який виявив бажання бути присутнім при розгляді скарги та чим вона регламентована?

25.08.2011

Відповідно до п.56.2 ст.56 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) у разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі по...

Читати далі »

В який термін направляється СГ нове повідомлення - рішення, якщо за результатами розгляду скарги (адміністративне оскарження) органом ДПС було прийнято рішення щодо зменшення (збільшення) суми грошового зобов'язання?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 050., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

В який термін платник може оскаржити рішення органу ДПС про анулювання реєстрації платника ПДВ та який термін розгляду скарги на таке рішення?

25.08.2011

Платник податків може оскаржити рішення органу ДПС про анулювання реєстрації платника ПДВ в місячний термін з часу ознайомлення громадянина з прийнятим рішенням. Скарги на такі рішення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у скарзі питання неможливо, термін розгляду скарги може бути продовжений, але не може перевищувати сорока п'яти днів.

Читати далі »