Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті »

Діє з 24.11.2009 до 01.01.2010 Чи можливе зарахування вартості матеріалів та послуг, отриманих від нерезидента, в рахунок погашення заборгованості нерезидента перед резидентом за виконані резидентом роботи (надані послуги)?

Надрукувати документ
25.08.2011

У разі якщо операції, пов'язані з експортом послуг потрапляють в правове поле Закону України від 23.09.94 р. № 185/94-ВР “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті” із змінами та доповненнями (далі – Закон), то згідно зі статтею 1 Закону, виручка резидентів у іноземній валюті за надані послуги, виконані роботи підлягає зарахуванню на їх валютні рахунки в уповноважених банках у терміни виплати заборгованостей, зазначені в контрактах, але не пізніше 90 (до 24.11.2009 – 180) календарних днів з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг. Також, пунктом 2.3 Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями, затвердженого постановою Правління НБУ від 24.03.99 N 136, що зареєстрована в Міністерстві юстиції України 28.05.99 за №338/3631 передбачено зняття банком експортної операції резидента з контролю після зарахування виручки за цією операцією на поточний рахунок останнього. При цьому слід зазначити, що розмір виручки резидента у іноземній валюті визначається виходячи з умов договору та відображеної вартості експортованих товарів, робіт (послуг) в первинних документах, які засвідчують фактичне виконання зовнішньоекономічної операції. Враховуючи викладене, виручка резиденту України за виконані роботи, надані нерезиденту послуги підлягає зарахуванню на його рахунок в уповноваженому банку в повному обсязі та в строки виплати заборгованості, зазначеної в контракті, але не пізніше 90 календарних днів з дати підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт (послуг),що експортується. Поряд з цим зазначаємо, що зарахування вартості матеріалів, послуг в рахунок погашення заборгованості нерезидента перед резидентом можливо у разі якщо зазначені операції потрапляють в правове поле Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті” та при дотриманні умов викладених у пункті 1.10 Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями, затвердженого постановою Правління НБУ від 24.03.99 N 136.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.