Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті »

Діє до 01.01.2011 З якого періоду розпочинається відлік 180-денного терміну розрахунків за експортними (імпортними) операціями у зв’язку із змінами, внесеними Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки літакобуді

Надрукувати документ
25.08.2011

11 лютого 2010 року набрав чинності Закон України від 20 січня 2010 року №1814-VI "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки літакобудівної промисловості в Україні" (далі – Закон №1814), пунктом 6 розділу І якого внесені зміни до Закону України від 23 вересня 1994 року №185/94-ВР "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" в частині збільшення строків розрахунків за експортно - імпортними операціями до 180 календарних днів. Разом з цим, прикінцевими положеннями Закону №1814 визначено, що норми пунктів 3, 5 і 6 розділу I цього Закону застосовуються починаючи з податкового періоду, на який припадає день опублікування цього Закону. З урахуванням викладеного та норм пп.4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181 – ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", відлік за експортними (імпортними) операціями розпочинається з 1 січня 2010 року. Відповідно до ст.58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність. Це означає, що до події, факту застосовується той закон (нормативно-правовий акт), під час якого вони настали або мали місце. Разом із тим, Конституція України, закріпивши частиною першою статті 58 норму щодо неприпустимості зворотної дії в часі законів та інших нормативно-правових актів, водночас передбачає їх зворотню дію в часі у випадках, коли вони пом'якшують або скасовують юридичну відповідальність особи, що є загальновизнаним принципом права. З урахуванням викладеного, а також те, що на момент набрання чинності Законом №1814, 90- денний строк розрахунків за експортними (імпортними) операціями резидентів, встановлений Законом України від 23 червня 2009 року №1533-VІ "Про внесення змін до деяких законів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи" (діяв з 24.11.09), не закінчився, то на розрахунки за експортно-імпортними операціями, які були проведені під час дії цього Закону, будуть поширюватись строки встановлені Законом №1814, тобто 180 календарних днів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.