Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті »

Діє до 19.07.2010 Чи може нерезидент розраховуватиси за експортним зовнішньоекономічним контрактом через електронні платіжні системи (електронні гроші, віртуальний гамагець)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Загальні засади функціонування платіжних систем в Україні регулюються законами України та нормативно-правовими актами Національного банку України. Порядок здійснення банками емісії платіжних карток, визначення операцій, що здійснюються з їх застосуванням, порядок розрахунків за цими операціями, а також обмеження щодо застосування корпоративних платіжних корток, визначені Положенням про порядок емісії платіжних карток і здійснення операцій з їх застосуванням (далі – Положення), затвердженим постановою Правління Національного банку України від 19.04.2005 №137 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19.05.2005 за № 543/10823. Зокрема п. 3.11 Положення визначено, що корпоративні платіжні картки не застосовуються для одержання заробітної плати, інших виплат соціального характеру, а також для здійснення розрахунків за зовнішньоторговельними договорами (контрактами).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.