Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті »

Чи підлягає контролю за строками розрахунків операція з продажу продукції, яка використовувалась суб’єктом господарювання за межами митної території України, якщо придбання цієї продукції здійснювалось на умовах імпорту без увезення?

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті регулюється Законом України від 23.09.94 №185/94-ВР "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (далі – Закон №185). Відповідно до вимог статті 2 Закону №185 визначено, що строк та умови завершення імпортної операції без увезення товару на територію України визначаються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України за погодженням з Національним банком України. Строки та умови завершення імпортної операції без увезення товару на територію України визначені постановою КМ України від 05.12.2007 №1392 "Про затвердження Порядку визначення строку та умов завершення імпортної операції без увезення товару на територію України". Відповідно до п. 3.6 Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 24.03.99 №136 із змінами і доповненнями (далі – Інструкція), якщо імпорт продукції (послуг, робіт) здійснюється без увезення з-за кордону цієї продукції (послуг, робіт) на територію України, то резидент, крім документа, який згідно з умовами відповідного імпортного договору засвідчує здійснення нерезидентом поставки на користь резидента продукції, надання послуг, виконання робіт, подає також договір, який передбачає продаж цієї продукції нерезиденту та зарахування виручки від такого продажу на рахунки цього резидента в банках, або документи, які підтверджують потребу використання ним цієї продукції (послуг, робіт) за межами України [договори (контракти, угоди), інші форми документів, що застосовуються в міжнародній практиці та можуть уважатися договором]. З питань отримання відповіді за конкретною ситуацією щодо контролю за строками розрахунків за операцією з продажу продукції, яка використовувалась суб’єктом господарювання за межами митної території України, якщо придбання цієї продукції здійснювалось на умовах імпорту без увезення, платнику податку необхідно звертатись до органу ДПС за місцем реєстрації. При цьому платнику податку необхідно надати копії документів, які підтверджують використання таким платником цієї продукції за межами України [договори (контракти, угоди), інші форми документів, що застосовуються в міжнародній практиці] зняття даної операції уповноваженим банком з валютного контролю.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.