Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті »

Чи має право ФО - резидент України отримати від ФО – нерезидента іноземну валюту готівкою згідно договору оренди приміщення?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.1 ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року №15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" на території України єдиним законним платіжним засобом є валюта України, яка приймається без обмежень для оплати будь-яких вимог та зобов'язань, якщо інше не передбачено цим Декретом, іншими актами валютного законодавства України. Винятки щодо зазначених операцій встановлено Правилами використання готівкової іноземної валюти на території України, затвердженими постановою Правління Національного банку України від 30 травня 2007 року №200 зі змінами та доповненнями (далі – Правила). Таким чином, розрахунки за товари (роботи, послуги), які придбаває фізична особа резидент України у нерезидента на території України, у випадках, не передбачених Правилами, здійснюються у національної валюті України. Разом з цим слід зазначити, що відповідно до п.6 ст.7 Закону України від 20 травня 1999 року №679-ХІV "Про Національний банк України" Національний банк України згідно з покладеними на нього функціями визначає систему, порядок i форми платежів в Україні. Питання щодо укладання договорів, зокрема, порядок визначення валюти розрахунків за товари (роботи, послуги) в договорах не входить до компетенції органів ДПС. Отже, з даного питання пропонуємо Вам звернутись до Національного банку України.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.