Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті »

Чи може резидент отримати валютні кошти від нерезидента, якщо послуги надаються постійному представництву нерезидента на митній території України на підставі договору, укладеного з цим представництвом?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до Закону України від 16 квітня 1991 року №959-XII "Про зовнішньоекономічну діяльність" зі змінами та доповненнями іноземні суб'єкти господарської діяльності, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність на території України, мають право на відкриття своїх представництв на території України. Постійне представництво нерезидента в Україні, згідно з Законом України "Про оподаткування прибутку підприємств", це постійне місце діяльності, через яке повністю або частково здійснюється господарська діяльність нерезидента на території України. При цьому, згідно з п.5 ст.1 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року №15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" (далі – Декрет) юридичні особи, суб’єкти підприємницької діяльності, що не мають статусу юридичної особи (філії, представництва тощо), з місцезнаходженням на території України, які здійснюють які здійснюють свою діяльність на підставі законів України є резидентами України. Відповідно до п.1 ст.3 Декрету валюта України є єдиним законним засобом платежу на території України, який приймається без обмежень для оплати будь-яких вимог та зобов'язань, якщо інше не передбачено цим Декретом, іншими актами валютного законодавства України. При цьому використання іноземної валюти на території України як засобу платежу потребує індивідуальної ліцензії Національного банку України згідно з підпунктом "г" п.4 ст.5 Декрету. Враховуючи зазначене, а також те, що договір про надання послуг постійному представництву нерезидента укладено між резидентом і постійним представництвом, то оплата за надані послуги має здійснюватись таким представництвом. При цьому, використання іноземної валюти в розрахунках за участю постійних представництв є використанням іноземної валюти як засобу платежу на території України i потребує індивідуальної ліцензії Національного банку України.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.